Reklama

 

WOŚP - 29 finał w Gminie Dobra

29. Finał WOŚP - 2021 w Gminie Dobra

Już po raz 29. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ten finał ze względów epidemiologicznych znacznie różni się od poprzednich.

Sztab #1349 Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zachęca do spędzenia niedzieli na świeżym powietrzu i zdradza, gdzie można spotkać jego wolontariuszy.


W tym roku zbiórki na rzecz WOŚP organizowane są głównie w sposób zdalny, ale będzie można spotkać także kwestujących wolontariuszy szczególnie, że najbliższa niedziela jest niedzielą handlową.

Sztab #1349 Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej jest jedynym sztabem WOŚP w naszej gminie i jednym z 4-ch sztabów działających w powiecie polickim.

GCKiB zachęca do rekreacji na świeżym powietrzu - np. w Lasku Arkońskim - i zdradza, że wolontariusze sztabu #1349 będą kwestować w niedzielę w godzinach od 09.30 do 14.00 na parkingu vis a vis stadionu Arkonii przy samochodzie oznaczonym sercem WOŚP. Będzie można nabyć także gadżety np. w postaci koszulek.

Oprócz tego sztab #1349 prowadzi eSkarbonkę, w której uzbierano już ponad 9 tys. zł. 

Z kolei osoby, które na tę okazję zbierały swoje oszczędności, "grosiaki", będą je mogły bezpiecznie zostawić w wyznaczonym miejscu w Dobrej.

W tym roku nie będzie niestety części artystycznej i puszczania światełka do nieba.

O innych eSkarbonkach polecanych na naszym terenie pisaliśmy w artykule: 29. Finał WOŚP - 2021


Info i grafika: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej - http://www.gckib.pl

 

Reklama