Repertuar kin i teatrów
Repertuar kin i teatrów jest aktualizowany na podstawie przekazywanych przez te placówki informacji.

Prosimy każdorazowo upewnić się na stronie kina/teatru czy dany film/seans nie został odwołany lub przełożony.
KULTURA DOSTĘPNA:
  • Boże ciało/ oryginał, dramat, od 15 lat. 
 
FILMOWE PORANKI
  • Krecik i Panda , cz.7, animacja, BO.
 
KINO KONESERA:
  • Osierocony Brooklyn/ napisy, dramat, od 15 lat. 
 
KINO KOBIET:
  • MAYDAY/ oryginał, komedia, od 15 lat. 
 
PREMIERY:
  • MAYDAY /oryginał, komedia, od 15 lat.
  • Tajni i fajni/ dubbing, animacja,  BO.
  • Tajni i fajni/ 3D dubbing, animacja,  BO.
  • Шпигуни під прикриттям / dubbing UA, animacja, BO.
 
HELIOS POLECA:
  • Futro z misia / oryginał, komedia, od 15 lat.  
  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie / dubbing, Science-Fiction, od 10 lat.  
  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie / napisy, Science-Fiction, od 10 lat.  
  • Jumanji: Następny poziom/ dubbing, przygodowy, od 7 lat.  
  • Jak zostałem gangsterem /oryginał, sensacja, akcja, od 15 lat.  
  • Urwis/dubbing, animacja, BO.  
  • Miś Bamse i super miód/dubbing, animacja, od 4 lat.



Repertuar bezpośrednio: https://www.helios.pl/23,Szczecin/Repertuar
KULTURA DOSTĘPNA:
  • Słodki koniec dnia/ oryginał, dramat, od 15 lat.

PREMIERY:
  • PSY 3. W imię zasad /oryginał, akcja, od 15 lat.
  • Doktor Dolittle/ dubbing, przygodowy, od 7 lat.

HELIOS POLECA:
  • Jak zostałem gangsterem /oryginał, sensacja, akcja, od 15 lat.
  • Urwis/dubbing, animacja, BO. 
  • MAYDAY /oryginał, komedia, od 15 lat.  
  • Tajni i fajni/ dubbing, animacja,  BO..


Repertuar bezpośrednio: https://www.helios.pl/23,Szczecin/Repertuar
Multikino nie dostarcza naszej Redakcji repertuaru.

Zainteresowanych odsyłamy bezpośrednio do strony kina:

https://multikino.pl/repertuar/szczecin/teraz-gramy
Kino Pionier nie dostarcza naszej Redakcji repertuaru.

Zainteresowanych odsyłamy bezpośrednio do strony kina:

http://www.kino-pionier.com.pl/repertuar
  • 01.12.2019 / n. 18.00 / J. Strauss „Zemsta nietoperza”
  • 02.12.2019 / n. 18.00 / Koncert Jubileuszowy SMOiO
  • 06.12.2019 / pt. 10.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl szkolny
  • 06.12.2019 / pt. 13.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl szkolny
  • 07.12.2019 / so. 17.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl familijny
  • 19.12.2019 / czw. 11.00 / P. Czajkowski „Dziadek do orzechów” / spektakl szkolny
  • 20.12.2019 / pt. 11.00 / P. Czajkowski „Dziadek do orzechów” / spektakl szkolny
  • 21.12.2019 / so. 17.00 / P. Czajkowski „Dziadek do orzechów” / spektakl familijny
  • 31.12.2019 / wt. 17.00 / Koncert sylwestrowy
  • 31.12.2019 / wt. 20.30 / Koncert sylwestrowy
  • 04.01.2020 / so. 19.30 /  „Cicha noc” / koncert w kościele przy Golisza
  • 05.01.2020 / n. 19.30 / „Cicha noc” / koncert w kościele garnizonowym
  • 10.01.2020 / pt. 19.00 / G. & I. Gershwin „Crazy for You”
  • 11.01.2020 / so. 19.00 /  / G. & I. Gershwin „Crazy for You”
  • 12.01.2020 / n. 18.00 / G. & I. Gershwin „Crazy for You”
  • 18.01.2020 / so. 19.00 / W.A. Mozart „Così fan tutte”
  • 19.01.2020 / n. 18.00 / W.A. Mozart „Così fan tutte”
  • 25.01.2020 / so. 19.00 / Wieczór baletów polskich / (S. Moniuszko „Na kwaterunku” / / R. Palester „Pieśń o ziemi”)
  • 26.01.2020 / n. 18.00 / Wieczór baletów polskich / (S. Moniuszko „Na kwaterunku” / / R. Palester „Pieśń o ziemi”)
  • 14.02.2020 / pt. 19.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia” / premiera
  • 15.02.2020 / so. 19.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia”
  • 16.02.2020 / n. 18.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia”
  • 21.02.2020 / pt. 11.00 / J. Kornowicz / „Historia najmniej prawdopodobna” /  spektakl szkolny
  • 22.02.2020 / so. 17.00 / J. Kornowicz / „Historia najmniej prawdopodobna” /  spektakl familijny
  • 26.02.2020 / śr. 10.00 / A. Vivaldi „Cztery pory roku” /  spektakl szkolny
  • 27.02.2020 / czw. 10.00 / A. Vivaldi „Cztery pory roku” /  spektakl szkolny
  • 29.02.2020 / so. 19.00 / G. Donizetti „Napój miłosny”
  • 01.03.2020 / n. 18.00 / G. Donizetti „Napój miłosny”  
  • 06.03.2020 / pt. 19.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia”
  • 07.03.2020 / so. 19.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia”
  • 08.03.2020 / n. 18.00 / Ch. Gounod „Romeo i Julia”
  • 14.03.2020 / so. 19.00 / G. Puccini „Madama Butterfly”
  • 15.03.2020 / n. 18.00 / G. Puccini „Madama Butterfly”
  • 20.03.2020 / pt. 11.00 / P. Zych / J. Tyski „Alicja w Krainie Czarów” / spektakl szkolny
  • 21.03.2020 / so. 17.00 / P. Zych / J. Tyski „Alicja w Krainie Czarów”
  • 28.03.2020 / so. 19.00 / B. Britten „Dokręcanie śruby”  
  • 29.03.2020 / n. 18.00 / B. Britten „Dokręcanie śruby”
  • 02.04.2020 / czw. 10.00 / K. Urbański „Ngoma” / spektakl szkolny
  • 02.04.2020 / czw. 13.00 / K. Urbański „Ngoma” / spektakl szkolny
  • 03.04.2020 / pt. 11.00 / K. Urbański „Ngoma” / spektakl szkolny
  • 05.04.2020 / n. 19.30 / G. Rossini „Stabat mater” / koncert w kościele garnizonowym
  • 18.04.2020 / so. 19.00 / G. Bizet „Carmen”
  • 19.04.2020 / n. 18.00 / G. Bizet „Carmen”
  • 25.04.2020 / so. 19.00 / P. Glass „Proces”
  • 26.04.2020 / n. 18.00 / P. Glass „Proces”
  • 16.05.2020 / so. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady” / premiera
  • 17.05.2020 / n. 18.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 19.05.2020 / wt. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 22.05.2020 / pt. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 23.05.2020 / so. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 24.05.2020 / n. 18.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 01.06.2020 / pon. 11.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl szkolny
  • 01.06.2020 / pon. 17.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl familijny
  • 02.06.2020 / wt. 11.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl szkolny
  • 03.06.2020 / śr 11.00 / J. Stalmierski „O krasnoludkach i sierotce Marysi” / spektakl szkolny
  • 13.06.2020 / so. 22.00 / „Tym, którzy nie powrócili z morza...” / koncert na cmentarzu
  • 19.06.2020 / pt. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 20.06.2020 / so. 19.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 21.06.2020 / n. 18.00 / A. J. Lerner, F. Loewe „My Fair Lady”
  • 27.06.2020 / so. 20.30 / 22. WTT


Repertuar bezpośrednio: http://www.opera.szczecin.pl/component/repertuar?sezon=12
  • Sobota / 04.01 / 16.00 / Przebieranki
  • Niedziela / 05.01 / 11.00 / Calineczka
  • Wtorek / 07.01 / 9.30 11.00 / Calineczka
  • Środa / 08.01 / 9.30 11.00 / Calineczka
  • Czwartek / 09.01 / 9.30 11.00 / Calineczka
  • Piątek / 10.01 / 19.00 / Tłumacz snów
  • Sobota / 11.01 / 15.00 / Kaczątko
  • Niedziela / 12.01 / 11.00 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Wtorek / 14.01 / 9.30 11.30 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Środa / 15.01 / 9.30 11.30 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Czwartek / 16.01 / 9.30 11.30 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Piątek / 17.01 / 10.00 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Piątek / 17.01 / 19.00 / Tłumacz snów
  • Sobota / 18.01 / 15.00 / A kuku
  • Niedziela / 19.01 / 11.00 / Księżniczki i ziarnko grochu
  • Wtorek / 21.01 / 11.00 / Czerwony Kapturek
  • Środa / 22.01 / 9.30 11.30 / Czerwony Kapturek
  • Czwartek / 23.01 / 9.30 11.30 / Czerwony Kapturek
  • Piątek / 24.01 / 9.30 / Czerwony Kapturek
  • Piątek / 24.01 / 19.00 / Ballada szczecińska
  • Sobota / 25.01 / 15.00 / A kuku
  • Niedziela / 26.01 / 11.00 / Czerwony Kapturek
  • Niedziela / 26.01 / 18.00 / Ballada szczecińska
  • Środa / 29.01 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Czwartek / 30.01 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Piątek / 31.01 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Piątek / 31.01 / 19.00 / Tłumacz snów


Repertuar bezpośrednio: http://www.pleciuga.pl/repertuar
  • Sobota / 01.02 / 15.00 - Kaczątko / 16.00 - Kołysanki Północy
  • Niedziela / 02.02 / 11.00 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Wtorek / 04.02 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Środa / 05.02 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Czwartek / 06.02 / 9.00 11.30 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Piątek / 07.02 / 9.00 / Tajemnica krzyczącego zegara
  • Piątek / 07.02 / 19.00 / Ballada szczecińska
  • Sobota / 08.02 / 15.00 - Kaczatko / 16.00 - Kołysanki Północy
  • Niedziela / 09.02 / 11.00 / Kum i Plum
  • Wtorek / 11.02 / 10.00 / Kum i Plum
  • Środa / 12.02 / 10.00 / Kum i Plum
  • Czwartek / 13.02 / 10.00 / Kum i Plum
  • Piątek / 14.02 / 10.00 / Kum i Plum
  • Sobota / 15.02 / 15.00 / Kaczątko
  • Niedziela / 16.02 / 11.00 / Kim jestem?
  • Wtorek / 18.02 / 10.00 / Kim jestem?
  • Środa / 19.02 / 10.00 / Kim jestem?
  • Czwartek / 20.02 / 10.00 / Kim jestem?
  • Piątek / 21.02 / 10.00 / Kim jestem?
  • Piątek / 21.02 / 19.00 / Kubuś i jego pan
  • Sobota / 22.02 / 16.00 / Przebierank i
  • Sobota / 22.02 / 18.00 / Kubuś i jego pan
  • Niedziela / 23.02 / 11.00 / Tańcząca gazela
  • Wtorek / 25.02 / 9.30 11.30 / Tańczaca gazela
  • Środa / 26.02 / 9.30 11.30 / Tańczaca gazela
  • Czwartek / 27.02 / 9.30 11.30 / Tańcząca gazela
  • Piątek / 28.02 / 9.30 / Tańcząca gazela
  • Piątek / 28.02 / 19.00 / Ballada szczecińska
  • Sobota / 29.02 / 16.00 / Przebieranki
  • Sobota / 29.02 / 18.00 / Kubuś i jego pan
  • Niedziela / 01.03 / 11.00 / Karmelek



Repertuar bezpośrednio: http://www.pleciuga.pl/repertuar
  • Niedziela / 01.03 / 11.00 / Karmelek
  • Wtorek / 03.03 / 9.30 11.30 / Karmelek
  • Środa / 04.03 / 9.30 11.30 / Karmelek
  • Czwartek / 05.03 / 9.30 11.30 / Karmelek
  • Piątek / 06.03 / 10.00 / Karmelek
  • Piątek / 06.03 / 19.00 / Kubuś i jego pan
  • Sobota / 07.03 / 14.00 15.00 / Kaczątko [Wynajem]
  • Niedziela / 08.03 / 11.00 / Czerwony Kapturek [Wynajem]
  • Wtorek / 10.03 / 9.30 11.30 / Czerwony Kapturek
  • Środa / 11.03 / 9.30 11.30 / Czerwony Kapturek
  • Czwartek / 12.03 / 9.30 11.30 / Czerwony Kapturek [Wynajem]
  • Piątek / 13.03 / 9.30 / Czerwony Kapturek
  • Piątek / 13.03 / 19.00 / Ballada szczecińska
  • Sobota / 14.03 / 15.00 16.00 / Kaczątko
  • Sobota / 14.03 / 18.00 / Ballada szczecińska
  • Niedziela / 15.03 / 11.00 / Bajka o szczęśćiu
  • Wtorek / 17.03 / 9.30 / Kiedy zakwitnie margerytka 11.30 / Bajka o ...
  • Środa / 18.03 / 9.30 / Kiedy zakwitnie margerytka 11.30 / Bajka o...
  • Czwartek / 19.03 / 9.30 / Kiedy zakwitnie margerytka 11.30 / Bajka o..
  • Piątek / 20.03 / 10.00 / Kiedy zakwitnie margerytka
  • Piątek / 20.03 / 19.00 / Kubuś i jego pan
  • Sobota / 21.03 / 15.00 / 16.00 / Przebierank i
  • Sobota / 21.03 / 18.00 / Kubuś i jego pan
  • Niedziela / 22.03 / 11.00 / Kiedy zakwitnie margerytka
  • Sobota / 28.03 / 17.00 / Gwiazdka i Chłopiec
  • Niedziela / 29.03 / 11.00 / Gwiazdka i Chłopiec
  • Wtorek / 31.03 / 9.30 11.30 / Gwiazdka i Chłopiec


Repertuar bezpośrednio: http://www.pleciuga.pl/repertuar
Scena duża:
  • 03.01. pt. / 19:00 / PENSJONAT PANA BIELAŃSKIEGO
  • 04.01. sb. / 19:00 / PENSJONAT PANA BIELAŃSKIEGO
  • 05.01. nd. / 16:00 / PENSJONAT PANA BIELAŃSKIEGO
  • 08.01. śr. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 09.01. cz. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 11.01. sb. / 15:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 11.01. sb. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 12.01. nd. / 15:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 12.01. nd. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 14.01. wt. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 16.01. cz. / 19:00 / PRZYJAZNE DUSZE
  • 17.01. pt. / 19:00 / PRZYJAZNE DUSZE
  • 17.01. pt. / 19:00 / DYMNY / ZAKOPANE
  • 18.01. sb. / 19:00 / PRZYJAZNE DUSZE
  • 18.01. sb. / 19:00 / DYMNY / ZAKOPANE
  • 19.01. nd. / 16:00 / PRZYJAZNE DUSZE
  • 19.01. nd. / 19:00 / PRZYJAZNE DUSZE

Scena mała:

  • 07.01. wt. / 19:00 / PRYWATNA KLINIKA
  • 10.01. pt. / 19:00 / PRYWATNA KLINIKA
  • 15.01. śr. / 19:00 / PRYWATNA KLINIKA

Klub Świętokradców Czarny Kot Rudy:
  • 03.01. pt. / 21:30 / QUÉ VIVA ESPAÑA…
  • 04.01. sb. / 21:30 / QUÉ VIVA ESPAÑA…
  • 05.01. nd. / 19:00 / QUÉ VIVA ESPAÑA…
  • 10.01. pt. / 21:30 / QUÉ VIVA ESPAÑA…
  • 11.01. sb. / 21:30 / QUÉ VIVA ESPAÑA…

Scena na Łasztowni:
  • 24.01. pt.     19:00     PIAF / PRAPREMIERA
  • 25.01. sb.     19:00     PIAF / PREMIERA
  • 26.01. nd.     16:00     PIAF



Repertuar bezpośrednio: http://www.teatrpolski.szczecin.pl/kalendarium
Scena duża:
  • 01.02. sb. / 19:00 / OKNO NA PARLAMENT
  • 02.02. nd. / 16:00 / OKNO NA PARLAMENT
  • 05.02. śr. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 06.02. cz. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 07.02. pt. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 08.02. sb. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 09.02. nd. / 19:00 / KOGUT W ROSOLE
  • 13.02. cz. / 19:00 / KOLACJA DLA GŁUPCA
  • 14.02. pt. / 19:00 / KOLACJA DLA GŁUPCA
  • 16.02. nd. / 19:00 / KOLACJA DLA GŁUPCA
  • 21.02. pt. / 19:00 / U NAS BEZ ZMIANY DALEJ GRAMY I ŚPEWAMY  - WIECZÓR URODZINOWY
  • 22.02. sb. / 15:00 / U NAS BEZ ZMIANY …  - WIECZÓR URODZINOWY
  • 22.02. sb. / 20:00 / U NAS BEZ ZMIANY …- WIECZÓR URODZINOWY
  • 23.02. nd. / 16:00 / ON I ON
  • 24.02. pn. / 19:00 / ZENON LASKOWIK I JEGO KABARECIARNIA
  • 28.02. pt. / 19:00 / WIECZÓR Z OKAZJI  80 URODZIN  ALOSZY AWDIEJEWA
  • 29.02. sb. / 19:00 / PS. URODZINOWE: ANDRZEJ W SZCZECINIE
  • 01.03. nd. / 17:00 / PS. URODZINOWE: ANDRZEJ W SZCZECINIE

Scena mała:

  • 01.02. sb. / 16:00 / MAYDAY
  • 02.02. nd. / 19:00 / MAYDAY
  • 04.02. wt. / 19:00 / MAYDAY
  • 09.02. nd. / 16:00 / MAYDAY
  • 11.02. wt. / 19:00 / MAYDAY
  • 12.02. śr. / 19:00 / MAYDAY


Klub Świętokradców Czarny Kot Rudy:
  • 01.02. sb. / 21:30 / UWIEDZIONA…
  • 18.02. wt. / 19:30 / PRZECHOWALNIA POD DZIURAWYM PARASOLEM PREMIRA
  • 19.02. śr. / 19:30 / PRZECHOWALNIA … POŻEGNANIE KARNAWAŁU
  • 20.02. cz. / 19:30 / PRZECHOWALNIA … ZAPUSTY
  • 23.02. nd. / 19:00 / ZENON LASKOWIK W CZARNYM KOCIE RUDYM
  • 25.02. wt. / 19:30 / PRZECHOWALNIA … ŚLEDZIK
  • 26.02. śr. / 19:30 / PRZECHOWALNIA … POPIELEC
  • 27.02. cz. / 19:30 / PRZECHOWALNIA … NO I WIELKA DIETA

Scena na Łasztowni:
  • 15.02. sb. / 19:00 / PIAF
  • 16.02. nd. / 15:00 / PIAF


Repertuar bezpośrednio: http://www.teatrpolski.szczecin.pl/kalendarium
Scena duża:
  • 03.01 Pt. / Być jak Beata / 19.00
  • 04.01 Sob. / Być jak Beata / 19.00
  • 05.01 Nd. / Być jak Beata / 19.00
  • 09.01 Czw. / Ślub / 19.00
  • 10.01 Pt. / Ślub / 19.00
  • 11.01 Sob. / Ślub / 19.00
  • 12.01 Nd. / Ślub / 19.00
  • 16.01 Czw. / Pan Tadeusz / 11.00, 19.00
  • 17.01 Pt. / Pan Tadeusz / 11.00, 19.00
  • 18.01 Sob. / Pan Tadeusz / 19.00
  • 23.01 Czw. / Kaspar Hauser / 19.00
  • 24.01 Pt. / Kaspar Hauser / 19.00
  • 25.01 Sob. / Kaspar Hauser / 19.00
  • 26.01 Nd. / Kaspar Hauser / 19.00
  • 30.01 Czw. / Seks dla opornych / 19.00
  • 31.01 Pt. / Seks dla opornych / 19.00

Scena mała "Malarnia":

  • 10.01 Pt. / Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi / 19.00
  • 11.01 Sob. / Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi / 19.00
  • 12.01 Nd. / Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi / 19.00
  • 18.01 Sob. / Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi / 17.00
  • 19.01 Nd. / Wszystko jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi / 19.00
  • 25.01 Sob. / Smaki i dotyki / 17.00
  • 26.01 Nd. / Smaki i dotyki / 17.00
  • 31.01 Pt. / Wracaj / 19.00


Teatr Mały:
brak seansów


Repertuar bezpośrednio: http://wspolczesny.szczecin.pl/repertuar-2019
Informacja
Repertuar kin i teatrów jest aktualizowany na podstawie przekazywanych przez te placówki informacji.

Prosimy każdorazowo upewnić się na stronie kina/teatru czy dany film/seans nie został odwołany lub przełożony.