Reklama

 

WOŚP - 29 finał

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wystartował

 

W sobotę o godz. 21:00 rozpoczęła się transmisja 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już na starcie, mimo tych trudnych czasów, WOŚP na koncie tego finału miał ponad 38 mln zł!

Hasło tegorocznego finału to 'Finał z głową', a WOŚP zbiera środki na zakup sprzętu z dziedziny laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Transmisja tegorocznego Finału jest najdłuższą w historii i potrwa 27 godzin. Transmisję można oglądać m.in. na Facebooku, na kanale YouTube WOŚP i KręciołaTV:

https://www.youtube.com/WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy

https://www.youtube.com/KreciolaTV

 

Jak co roku WOŚP można wspierać datkami do tradycyjnych puszek, eSkarbonek, na wielu licytacjach, poprzez wpłaty na konto WOŚP. W tym roku sztabów grających z Fundacją jest 1362, w tym 79 spoza Polski.

"Światełko do Nieba" - tradycyjny happening będzie miał w tym roku także inną formę. WOŚP zaprasza wszystkich, którym bliskie są idee Orkiestry, o godzinie 20:00 do udziału w tegorocznym "światełku" - można dołączyć się do działań Fundacji i wysłać w stronę nieba, światełka w różnych postaciach: zapalona zapałka, świeczka, sztuczne ognie. 

 

O sposobach wsparcia w naszej gminie pisaliśmy w artykułach: 29. Finał WOŚP - 2021 oraz 29. Finał WOŚP - 2021 w Gminie Dobra.

Krótko przed rozpoczęciem 29. Finału - WOŚP przedstawił wstępne rozliczenie za poprzedni, 28. Finał. Rok temu zebrano niebagatelną kwotę ponad 186 mln zł!


Info i foto: WOŚP - https://www.wosp.org.pl

 

Reklama