Reklama r2m

 

Gryfus Ultrakids

Ultra Gryfus Kids 2021 - zawody rowerowe dla dzieci


W sobotę w naszej gminie rajd rowerowy "Szlak pogranicza", a już w niedzielę coś wyjątkowego dla dzieci do lat 10!

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się wydarzenie Ultra Gryfus Kids 2021 - Zawody rowerowe dla dzieci, które jest imprezą towarzyszącą Ultra Gryfus 2021 – IV. Turystycznego ultramaratonu rowerowego dookoła Zalewu Szczecińskiego. Zawody w dniu 12 września 2021 rok organizuje Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus.

 

Organizatorzy kultowego turystycznego ultramaratonu kolarskiego postanowili zaprosić do rywalizacji i wspólnej zabawy najmłodszych adeptów jazdy na rowerze.
Ultra Gryfus Kids 2021 jest adresowany do dzieci w wieku do 10 lat.

Zawody odbędą się na Łasztwoni, a dzieci będą rywalizować na dystansie kilkuset metrów. Start w zawodach jest możliwy zarówno na rowerkach biegowych jak i tradycyjnych rowerach. Rowerzyści będą starować trójkami więc każdy z nich stanie na podium oraz otrzyma pamiątkowy medal i nagrodę.

Każdy uczestnik zawodów musi posiadać sprawny rower oraz obowiązkowo kask.

Udział w wydarzeniu wymaga wcześniejszej rejestracji. W przypadku jeżeli nie zostanie osiągnięty limit zawodników podczas zapisów elektronicznych będzie także możliwość zapisania się na zawody w niedzielę o godz. 12.30 na Łasztowni.

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus na organizację wydarzenia pozyskała środki z budżetu województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik oraz tzw. małą dotację z budżetu Miasta Szczecin.

Partnerem wydarzenia jest Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Link do zapisów: https://gryfus.szczecin.pl/ultrakids2021

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/357000132734536


Info i grafika: Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

 

Reklama r6s