Reklama r2m

 

Poznajemy programy i kandydatów - KWW Grzegorz Śliwiński

Poznajemy programy i kandydatów - KWW Grzegorz Śliwiński


Trwa kampania wyborcza do wyborów samorządowych. Poznaliśmy dotychczas 5 kandydatów na urząd Wójta Gminy Dobra, trwa rejestrowanie list kandydatów na radnych i spotkania przedstawiające ich.

W czwartek na takim spotkaniu w Mierzynie odbyła się oficjalna prezentacja kandydatów na radnych Gminy Dobra startujących z Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa.

 

Wsparcia kandydatkom i kandydatom KWW Grzegorz Śliwiński udzielili obecni na spotkaniu: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, Starosta Policki Andrzej Bednarek, Przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski i Burmistrz Polic Władysław Diakun.

Po ich przemówieniach kandydat na Wójta Gminy - Grzegorz Śliwiński - przedstawił założenia swojego programu wyborczego. Są wśród nich: rozbudowa kanalizacji deszczowej na terenie gminy, budowa nowych dróg, obwodnic Bezrzecza i Wołczkowa, wsparcie strategicznych inwestycji, jak obwodnica Mierzyna, poprawa jakości wody na terenie gminy, rozbudowa ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych.

Za kluczowe inwestycje dla Gminy Dobra uznał m.in. budowę nowej szkoły w Dołujach, budowę przedszkoli z grupą żłobkową na granicy Bezrzecza i Wołczkowa oraz w Dobrej, budowę nowoczesnego Domu Kultury w Mierzynie i obiektu sportowego z basenem w Bezrzeczu. Wśród planów kandydata na Wójta są też m.in.: zwiększenie częstotliwości odbioru śmieci w okresie letnim, rozwój komunikacji autobusowej, ukończenie planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra.


 

Kandydaci na radnych - KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa

Okręg 1 - Sołectwa: Dobra, Dołuje z m. Kościno, Wąwelnica z m. Lubieszyn, Skarbimierzyce z m. Redlica, Stolec, Rzędziny, Łęgi, Buk, Grzepnica z miejscowościami: Płochocin, Sławoszewo
1. Sobierajski Marcin  
2. Bojanowski Łukasz
3. Bujko Anna
4. Godziszewska Agnieszka
5. Janczarek Katarzyna
6. Łączny Jerzy
7. Ostanek Mieczysław
8. Szumer Joanna
9. Świercz Ewa
10. Ziental Irena

Okręg 2 - Sołectwa Bezrzecze i Wołczkowo
1. Miluch Bartłomiej
2. Sromek Halina
3. Baranowski Maciej
4. Sierguć Magdalena
5. Matuszczak-Bartel Małgorzata
6. Mazur Robert
7. Pulwer Magdalena

Okręg 3 - Sołectwo Mierzyn
1. Śliwiński Grzegorz
2. Banaś Tomasz
3. Biwan Łukasz
4. Burda Barbara
5. Januszek Dariusz
6. Pietras Rafał
7. Słupska Izabela
8. Szydełko Katarzyna 


Info i foto: KWW Grzegorz Śliwiński Koalicja Samorządowa

 

Reklama r6s