Reklama r2m

 

Urząd Wójta Gminy Dobra - kolejny kandydat startuje w wyborach

Urząd Wójta Gminy Dobra - kolejny kandydat startuje w wyborach


Wybory samorządowe w Gminie Dobra w tym roku zapowiadają się emocjonująco. W dzienniku Mierzyn pisaliśmy już o dwójce kandydatów, a oficjalny start w wyborach na urząd Wójta Gminy ogłosił także kolejny kandydat.

Jest nim Grzegorz Śliwiński - mieszkaniec Mierzyna, przez dwie kadencje Radny Gminy Dobra. Swój start ogłosił 31 stycznia 2024 r. w trakcie podpisywania porozumienia o współpracy samorządowców Gminy Dobra i Koalicji Samorządowej.

 

Włodarze podczas tego spotkania mówili o zacieraniu się granic między Gminą Dobra a Szczecinem oraz zacieśnianiu współpracy między tymi gminami.

Poparcia G. Śliwińskiemu udzieliła Wójt Gminy Dobra - Teresa Dera, oraz Prezydent Szczecina - Piotr Krzystek. 
O kandydacie Prezydent Szczecina powiedział: "Grzegorz Śliwiński ma niezbędne doświadczenie samorządowe. Jestem przekonany, że podoła wyzwaniom, które przed nim postawią mieszkańcy. Gmina Dobra ciągle się rozwija. Będziemy współpracować na wielu płaszczyznach. Wierzę, że mieszkańcy Gminy Dobra będą darzyli go zaufaniem i oddadzą na niego głos 7 kwietnia".

Sam kandydat przedstawia się jako członek Rady Sołeckiej Mierzyna w latach 2006-2010 i Radny Gminy Dobra dwóch kadencji - w latach 2010-2018.
"Dwie kadencje były wielkim doświadczeniem w działalności Gminy i radnych oraz ich wpływu na miejscowości." - pisze na swojej stronie G.Śliwiński.


Tekst: Grzegorz Krakowiak
Źródło: Koalicja Samorządowa OK Samorząd - https://koalicjasamorzadowa.pl/aktualnosci/zachodniopomorskie/gmina-dobra-razem-z-koalicja-samorzadowa
Foto: Koalicja Samorządowa OK Samorząd - https://koalicjasamorzadowa.pl/aktualnosci/zachodniopomorskie/gmina-dobra-razem-z-koalicja-samorzadowa

 

Reklama r6s