Reklama

 

Mierzyn rowerami stoi: Bike Team - serwis rowerowy

Mierzyn rowerami stoi: Bike Team - serwis rowerowy


Niemal dokładnie 3 lata temu pisałem o słynnym na całą Polskę (dzięki stacji TVN) parkingu rowerowym za sklepem "U Iwony". Regularnie piszemy o uczniach PSP Mierzyn, którzy tak licznie przyjeżdżają do szkoły rowerami, że nie ma ich gdzie parkować...

Mierzyn rowerami stoi? Najpewniej tak - pojawiły się właśnie dwa nowe punkty dla rowerzystów. Dzisiaj parę słów o Bike Team - serwisie i sklepie rowerowym przy ul. Weleckiej 12.

 

Bike Team zajmuje się przede wszystkim serwisowaniem rowerów - to główna domena działalności, a sprzedaż rowerów jest jedynie małym dodatkiem do niej. W sprzedaży dostępne są rowery elektryczne firmy Jobobike, a niebawem dostępne będą także akcesoria rowerowe.

Serwis rowerowy funkcjonuje na miejscu, ale także w trybie "door to door" - duży bus może odebrać rower z Waszego domu i po przeglądzie - odwieźć go z powrotem do właściciela.

Do serwisu można oddać każdy rower, także elektryczny. Na ten moment jeszcze nie trzeba umawiać się na serwis z wyprzedzeniem, ale z czasem prawdopodobnie taka konieczność pojawi się.

Idzie wiosna - czas na przeglądy rowerów, bo już pojawia się pogoda "na rower", a na razie nie ma jeszcze zapisów na serwis ;)

Bike Team jest otwarty:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-19:00
  • w soboty w godz. 11:00-15:00

O szczegóły można zapytać telefonując pod numer: +48 797 824 130.


Info i foto: własne

 

Reklama