Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bezrzeczu - możliwe utrudnienia

Rozbudowa stacji uzdatniania wody w Bezrzeczu - możliwe utrudnienia


Gmina Dobra rozpoczęła rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody (SUW) w Bezrzeczu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: "Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w m. Bezrzecze, gm. Dobra".

W związku z tym trzeba liczyć się z możliwymi utrudnieniami i uciążliwościami w trakcie realizacji inwestycji.

Wykonawcą robót jest firma Instalcompact Sp. z o. o., ul. Wierzbowa 23 Tarnowo Podgórne.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia w komunikacji drogowej oraz inne niedogodności w obszarze prowadzonej inwestycji. Wszystkie inwestycje związane z budową, przebudową, remontem czy modernizacją wiążą się z wieloma niedogodnościami dla mieszkańców podczas jej realizacji. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, iż zakończenie ww. inwestycji zapewni jej niezawodną i bezawaryjną pracę, efektywne wykorzystanie terenu SUW oraz usprawnienie procesu uzdatniania wody.

Właścicieli posesji zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, prosimy o wyrozumiałość dla uciążliwości powstałych w procesie budowlanym. Zwracamy się także do kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac i zwracanie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe.

Sprawy związane z daną inwestycją należy zgłaszać do Wydziału ds. Komunalnych i Inwestycji pod numer telefonu: 91 311 32 36.


Tekst: UG Dobra
Foto: ilustracyjne