Reklama r2m

 

Mabo B Zone Club

Rusza obiekt sportowy w Mabo B Zone Club


Łagodzenie rygorów sanitarnych pozwala na korzystanie także z obiektów sportowych - zarówno otwartych jak i zamkniętych.

Czas wracać do formy, a w Mierzynie od środy, 20 maja, można wracać także w klubie Mabo B Zone Club. Jakie aktywności można uprawiać i na jakich zasadach - poniżej.

 

Od 7 miesięcy przy ul. Weleckiej tuż przy dyskoncie Biedronka działa MABO B ZONE CLUB, przedstawiający się jako biznesowy klub sportowo-rekreacyjny. Na chętnych czekają tam squash, bilard, kręgielnia czy boisko wielofunkcyjne, które pozwalają "pod dachem" na uprawianie aktywności fizycznej.

Jak wszystkie tego typu obiekty - z powodu rygorów sanitarnych wynikających ze stanu epidemii - był ostatnio nieczynny.

Jednak już od środy, 2020-05-20, klub otwiera się na pierwszych chętnych, którzy chcą dbać o aktywność fizyczną. Na razie w ograniczonym zakresie tak, jak pozwalają obecnie obowiązujące przepisy sanitarne.

 

Od środy w godz. 9:00-23:00 dostępny będzie obiekt z boiskiem wielofunkcyjnym (badminton, tenis stołowy, siatkówka, koszykówka) oraz squashem.

Obiekt pozwala przyjąć jednorazowo 16 ćwiczących plus 2 trenerów. Nie będzie można korzystać z szatni, pryszniców i sauny - tylko WC z kategorii sanitariatu.

Dla klientów przygotowane są jednorazowe rękawiczki, środki odkażające, maski.

Rezerwacje online (również telefoniczne), płatność kartą.  Szczegóły dotyczące kontaktu, oferty, cennika i rezerwacji - na stronie internetowej klubu: https://mabozoneclub.pl oraz na fanpage'u: https://www.facebook.com/mabozoneclub


Info: własna, MABO B ZONE CLUB - https://www.facebook.com/mabozoneclub

 

Reklama r6s