Reklama r2m

 

Przedszkole - jadalnia

Oferta dzierżawy kuchni i zaplecza kuchennego w przedszkolu w Mierzynie


UG Dobra opublikował zaproszenie do składania ofert. na dzierżawę pomieszczenia kuchni i zaplecza kuchennego w budynku Przedszkola Publicznego Nr 1 w Mierzynie (ul. Kolorowa 25).

Oferty należy składać do 2020-08-16 do godz. 13:30, a umowa ma być zawarta na 1 rok z możliwością przedłużenia na maksymalnie 3 lata.

Więcej szczegółów - w artykule:

 

Zaproszenie do składania ofert dotyczy podmiotów, które będą dzierżawiły pomieszczenia z przeznaczeniem wyłącznie na dostarczanie, podgrzewanie posiłków oraz ich wydawanie dla 225 dzieci oraz ok. 20 pracowników przedszkola. Posiłków nie będzie można wytwarzać na miejscu ani sprzedawać na zewnątrz.

Oferta dotyczy pomieszczeń w nowym przedszkolu, tak więc stan techniczny jest bardzo dobry, łączna powierzchnia pomieszczeń - prawie 38 m2, w skład której wchodzą:

  • kuchnia - 17,40 m2
  • zmywalnia - 13,79 m2
  • magazyn podręczny - 6,74 m2

Dostępne media: woda, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna.

Wśród wymagań jest m.in. konieczność dostarczania posiłków na naczyniach ceramicznych oraz użycie sztućców stalowych. Wykluczone są naczynia i sztućce jednorazowe.

Posiłki dla grup przedszkolnych będą składały się minimum ze śniadania z ciepłym napojem, obiadu i podwieczorku. Obiad ma składać się z zupy, drugiego dania i kompotu/deseru. Do przygotowania posiłków ma być używane masło (a nie margaryna) i zakazane jest stosowanie konserw, produktów z glutaminianem sodu, produktów masłopodobnych, wędlin z dodatkiem preparatów białkowych oraz skrobi modyfikowanej.
Są to wymagania z grupy warunków, których 5-krotne naruszenie (stwierdzone przez Dyrektora Przedszkola) daje podstawę do rozwiązania umowy z dzierżawcą bez wypowiedzenia.

Kryteria oceny ofert to: cena, doświadczenie, pozytywne opinie Rady Rodziców i Dyrekcji jednostek, do których wcześniej oferent dostarczał posiłki.

Szczegółowe informacje oraz druk oświadczeń dostępne są na stronie: https://bip.dobraszczecinska.pl/strony/zmiany/16098.dhtml


Info: UG Dobra
Foto: poglądowe

 

Reklama r6s