Reklama r2m

 

II etap konsultacji społecznych dotyczących zrównoważonej mobilności

II etap konsultacji społecznych dotyczących zrównoważonej mobilności


Już od 19 czerwca rozpoczyna się drugi etap konsultacji społecznych dla mieszkańców Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego (SOM) dotyczący Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP) dla SOM.

Miej realny wpływ na komfort życia w swojej miejscowości uczestnicząc w konsultacjach społecznych dotyczących poprawy transportu w Szczecińskim Obszarze Metropolitalnym, którego Gmina Dobra jest członkiem.


Plan Zrównoważonej Mobilności to strategiczny dokument to długoterminowa wizja i konkretne cele w zakresie poprawy transportu w Szczecińskim Obszarze Metropolitalnym. Jego głównym celem jest równoważenie potrzeb różnych rodzajów transportu i użytkowników, takich jak samochody, autobusy, rowery i piesi.

Plan ten tworzony jest przede wszystkim z nastawieniem na ludzi i ich potrzeby, to tworzenie transportu przyszłości mieszkańców regionu. Dlatego tak ważny jest ich głos i udział w konsultacjach społecznych, które są istotnym elementem prac!

Najbliższe konsultacje dla mieszkańców SOM w ramach drugiego etapu prac odbędą się od 19 do 30 czerwca w Szczecinie, Gryfinie, Goleniowie, Policach, Świnoujściu oraz Stargardzie.

  • 19 czerwca – Świnoujście (godz. 17:00 – 20:00) - sala w Galerii ART – MDK Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 21 czerwca – Goleniów (godz. 17:00 – 20:00) - Sala konferencyjna Urzędu MiG Goleniów

  • 26 czerwca – Police (godz. 17:00 – 20:00) - Sala Sesyjna Urzędu Gminy w Policach przy ul. Stefana Batorego 3

  • 26 czerwca – Stargard (godz. 17:00 – 20:00) - Sala 111 w Urzędzie Miejskim przy ul. hetmana Stefana Czarnieckiego 17

  • 27 czerwca – Szczecin (godz. 17:00 – 20:00) - Sala konferencyjna w obiekcie Floating Arena przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie

  • 30 czerwca – Gryfino (godz. 17:00 – 20:00) - Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie pok. nr 25 (I piętro)

 

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy mieszkańców Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego do udziału w konsultacjach społecznych. Twój głos jest dla nas ważny!

Szczegółowe informacje o terminach i miejscach spotkań dostępne są na stronie: http://som.szczecin.pl/sump/

 


Tekst: UG Dobra
Grafika: UG Dobra

 

Reklama r6s