Reklama r2m

 

Gryfus zaprasza na Niepodległościowy Rajd Rowerowy

Gryfus zaprasza na Niepodległościowy Rajd Rowerowy


Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprasza do wspólnego uczczenia Święta Niepodległości podczas Szczecińskiego Niepodległościowego Rajdu Rowerowego.

Uczestnicy rajdu zgromadzą się w dniu 11 listopada 2021 roku o godz. 11:00 przed siedzibą Gryfusa na placu Adama Mickiewicza skąd wspólnie wyruszą o godz. 11:11 na przejazd ulicami Szczecina.
O godz. 12:00 rowerzyści dotrą przed pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego przy placu Szarych Szeregów, gdzie złożą kwiaty i wspólnie odśpiewają Hymn Polski.

 

Następnie uczestnicy zgromadzenia przejadą na Polanę Miodową gdzie przy ognisku zakończą rajd. Rowerzyści pokonają łącznie około 11 kilometrów, wiec do udziału w wydarzeniu organizatorzy zapraszają zarówno dorosłych jak i młodzieży dzieci.


Organizatorzy zachęcają uczestników Szczecińskiego Niepodległościowego Rajdu Rowerowego do ubrania się w barwy narodowe oraz przytwierdzenia do rowerów narodowych flag. Ze względu na obostrzenia wynikające z trwającej pandemii podczas zgromadzenia będzie obowiązywał limit 150 uczestników. Dlatego też uczestnictwo w rajdzie wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.mierzyn.pl/gryfus

"Zapraszamy na Szczeciński Niepodległościowy Rajd Rowerowy, aby nasi rowerzyści mieli możliwość w sposób dla nich najlepszy czyli rowerowy świętować 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Cieszymy się, że po rocznej przerwie możemy ponownie jechać wspólnie w jednej grupie" - powiedział Michał Rachowski, członek rady programowej Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus i organizator rajdu.

Szczegółowe informacje o rajdzie dostępne są na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/166768805672333

oraz na stronie rejestracji uczestników: https://mierzyn.pl/gryfus


Info i grafika: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

 

Reklama r6s