Reklama r2m

 

Gryfus i Społecznik dla rowerzystów z Mierzyna

Gryfus i Społecznik dla rowerzystów z Mierzyna

Chcesz otrzymać przystępny, bezpłatny poradnik turystyki rowerowej? Chcesz spędzić czas w gronie miłośników bicykla - na rajdzie rodzinnym w Mierzynie?

Gryfus wspierany przez program "Społecznik" i dotacje UG Dobra - zaprasza! Już teraz i w tym roku :)

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus to organizacja o szybko rosnącej popularności, a jej związki z Mierzynem są bardzo silne. W Mierzynie na ul. Zeusa jeszcze do niedawna Gryfus miał swoją siedzibę, ale otrzymała niedawno lokal w sercu Szczecina i tam teraz się przeniosła.

Prezesem Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus jest mieszkaniec Mierzyna -  Pan Paweł Malinowski, będący jednocześnie Radnym Gminy Dobra.

Gryfus zorganizował w pod koniec ubiegłego roku cykl szkoleń z turystyki rowerowej, z czego jedno odbyło się w Mierzynie.
Szkolenia odbyły się dzięki dofinansowaniu ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu "Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski". Dzięki dofinansowaniu z programu "Społecznik" wydany został także praktyczny, przystępny poradnik dla miłośników turystyki rowerowej.

Uwaga! Dla chętnych - poradnik jest nadal dostępny bezpłatnie!
Szukajcie w Restauracji Favilla (ul. Welecka 38), od poniedziałku do soboty w godzinach: 10:00 – 21:00.

Dzięki wsparciu programu "Społecznik" odbędzie się także IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy.  Prezes Gryfusa - Paweł Malinowski - mając na uwadze ciągle rosnące zainteresowanie tym wydarzeniem i fakt, że jest to największe wydarzenie turystyki rowerowej organizowane na terenie Gminy Dobra, wystąpił w ubiegłym roku w imieniu Fundacji o zabezpieczenie środków na to wydarzenie także do władz Gminy Dobra, aby dzięki pozyskanym środkom z obydwu dotacji móc przeprowadzić to wydarzenie.

Już dzisiaj gorąco zachęcamy - szykujcie rowery!

Info/foto: Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus - https://gryfus.szczecin.pl

 

Reklama r6s