Blog portalowy

Mierzyn-rowery - nowa usługa!

Mierzyn-rowery - nowa usługa!

Kolejna usługa - akurat na wiosnę! Mierzyn-rowery to usługa budowana wraz ze społecznością Rowerowy Mierzyn, przy wsparciu przedstawicieli Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus - znanego z aktywnej działalności na Pomorzu Zachodnim.

 

Celem usługi jest propagowanie aktywnej formy wypoczynku i sportu na rowerach oraz przyczynianie się do rozwoju infrastruktury rowerowej w Mierzynie i najbliższej okolicy. W ramach tej usługi szczególnie promowane są wyjazdy rekreacyjne, rodzinne i z dziećmi.

W ramach tej części portalu prezentujemy infrastrukturę rowerową w Mierzynie i najbliższej okolicy, podstawowe informacje o jeździe rowerem oraz trasy rowerowe w Mierzynie, okolicy i mogące zainteresować Mierzynian.

Niezbędnik - to zestaw podstawowych, niezbędnych informacji do bezpiecznego i zgodnego z przepisami poruszania się rowerem, także z dziećmi.

Mierzyn rowerowy na mapie - to mapa istotnych z punktu widzenia rowerzysty miejsc w Mierzynie i tuż obok. Jeśli czegoś brakuje - prosimy o zgłoszenie! Jak widać infrastruktura rowerowa jest u nas jak na razie uboga...

 

Trasy rowerowe na mapie - to zestaw tras rowerowych w Mierzynie, dotyczących Mierzyna i mogących zainteresować Mierzynian :) Rodzinne rajdy, poranki rowerowe, wyprawa po Puszczy Bukowej i nawet całodzienna wyprawa nad Jezioro Świdwie!

Uwaga! W serwisie Traseo.pl utworzony został profil, skojarzony z usługą Mierzyn-rowery - tam znajdziecie także te same trasy publikowane jako ścieżki do nawigacji z aplikacją mobilną Traseo.pl :) To bezpłatna aplikacja, nie wymagająca do korzystania ani rejestracji, ani logowania. Korzystając z umieszczonych tam tras - możecie sami "pobicyklować" :)

Zapraszamy: https://www.traseo.pl/profil/mierzyn

Jeśli znacie ciekawe miejsca lub trasy dla rowerzystów-amatorów - dajcie znać!