Reklama

 

UG Dobra

Zmiany w strukturze jednostek UG Dobra - na mapie portalu


Ostatnie tygodnie to kilka zmian w strukturze jednostek UG Dobra. Siedzibę zmienił ZEAS, a od poniedziałku 7 czerwca Wydział ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska mieszczący się w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51 został podzielony na dwa Wydziały.

Na mapie w portalu Mierzyn prezentujemy siedziby wszystkich jednostek UG Dobra wraz z podstawowymi informacjami kontaktowymi - Gmina -> Mapa Gminy Dobra.

Zaktualizowany został także teleadreson - czyli zbiór danych kontaktowych do najpotrzebniejszych instytucji - Informator -> Teleadreson.

 

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół (ZEAS) do niedawna miał siedzibę w Dobrej przy ul. Granicznej funkcjonuje obecnie w Dołujach, przy ul. Daniela 32.

Z kolei od 7 czerwca br. Wydział ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska mieszczący się w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51 zostaje podzielony na dwa Wydziały:

  • Wydział ds. Ochrony Środowiska - z siedzibą w Dobrej przy ul. Granicznej 31
  • Wydział ds. Obywatelskich -  z siedzibą w Wołczkowie przy ul. Lipowej 51

 

Na mapie Gminy Dobra umieściliśmy lokalizacje wszystkich jednostek urzędu. Po kliknięciu na opis jednostki na liście lub na ikonę na mapie uzyskacie informacje o adresie i kontakcie do danej jednostki.

Numery telefonów są klikalne, więc korzystając z telefonu komórkowego można od razu wybrać numer i dzwonić :)

Zapraszamy do korzystania!


Info: UG Dobra

 

Reklama