Reklama r2m

 

Witaj szkoło!

Witaj szkoło! Nowy rok szkolny 2021/2022 - rozpoczęty


Rozpoczął się nowy rok szkolny. Miejmy nadzieję, że będzie przebiegał jak najbardziej normalnie, a dzieci docenią możliwość bezpośredniego kontaktu z rówieśnikami.

Życzymy im jak najlepszej atmosfery w szkole i szybkiego powrotu do zwyczajnego toku nauczania. Życzenia uczniom z Gminy Dobra złożyła również Wójt Gminy.

W PSP Mierzyn trochę zmian i jak zwykle w pierwszych dniach roku szkolnego - trochę zamieszania. A także - nowa strona internetowa szkoły.

 

Jak wcześniej informowaliśmy - w PSP Mierzyn pojawiła się nowa sala lekcyjna.To spowodowało, że plan lekcji udało się ułożyć tak, aby jak najmniej lekcji kończyło się o godz. 17:15 (to najpóźniejsza godzina). Lekcje jednak rozpoczynają się już od godz. 7:40.  Niestety - plan może jeszcze ulec zmianie, jeśli będzie to podyktowane deklaracjami rodziców co do nauki religii.

Pojawiła się nowa procedura bezpieczeństwa związana z epidemią koronawirusa. Najistotniejsze informacje to: obowiązek wyposażenia dzieci w maseczki, ograniczenie wejść dorosłych do budynku szkoły, organizacja zajęć minimalizująca możliwość kontaktowania się między klasami.

 

Pojawiła się nowa strona internetowa szkoły pod nowym adresem:

https://pspmierzyn.edupage.org

 

Na niej także mapa wejść do szkoły z aktualnym przypisaniem klas do poszczególnych wejść, którą prezentujemy również poniżej:

 

Świetlica
Obowiązuje od godz. 6:45
Wejście nr 1 - świetlica


Klasy 1 - 3
Obowiązuje od godz. 7.45
Wejście nr 1 – kl. 1a, 1b / 1c, 1d
Wejście nr 2 – kl. 1e / 1f
Wejście nr 6 – kl. 2c, 3e / 3c, 3d
Wejście nr 9 – kl. 2a, 2d / 2b, 3a
Wejście nr 10 – kl. 3b
 

Klasy 4 - 8
Wejście nr 1, 2  - obowiązuje od godz. 7.35
Wejście nr 10 - obowiązuje od  godz. 7.35  (wchodzą uczniowie, którzy rozpoczynają lekcje o  godz. 7.40 na parterze w sali 0.29, 0.32, 0.34, 0.85 oraz w hali sportowej).


Info: PSP Mierzyn

 

Reklama r6s