Reklama r2m

 

Seminarium w ZUL: Uniwersytety ludowe z perspektywy praktyków

Seminarium w ZUL: Uniwersytety ludowe z perspektywy praktyków


Już jutro - 1 lipca 2022 - o godz. 11:00 w siedzibie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego w Mierzynie (ul. Welecka 13b) odbędzie się seminarium upowszechniające "Uniwersytety ludowe z perspektywy praktyków".

Do uczestnictwa w seminarium ZUL serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane dziejami, współczesnością i przyszłością edukacji dorosłych w uniwersytetach ludowych i pokrewnych instytucji nawiązujących do koncepcji grundtvigiańskiej.

 

Organizatorom zależy, by uczestnicy seminarium stworzyli platformę wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk z zakresu pozaformalnej edukacji osób dorosłych, jak również aspekty współpracy w ramach uniwersytetów dla dorosłych wśród ludności wiejskiej.

Pretekstem do zwołania seminarium jest upowszechnianie rezultatów trzyletniego projektu Erasmus+ pod tytułem "Nauczyciel w uniwersytecie ludowym wobec wyzwań współczesnej Europy".

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w seminarium (w charakterze uczestnika bez wystąpienia) pod linkiem: https://forms.gle/3gHKkq6Lsp8gCDsW8 

Wydarzenie zostanie sfinansowanie w ramach projektu nr 2019-1-PL01-KA204-065864 dofinansowanego przez Program Komisji Europejskiej Erasmus+.


Info i grafika: Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie

 

Reklama r6s