Reklama r2m

 

Otwarte Ogrody Sztuki - zaproszenie

Otwarte Ogrody Sztuki - zaproszenie


Stowarzyszenie Carpe diem serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku ogrodowe spotkanie, z cyklu "OTWARTE OGRODY SZTUKI".

26 maja (niedziela), w samo południe, w pięknym ogrodzie Zosi Marzec-Koronczewskiej i Darka Koronczewskiego, rozpocznie się niezwykły koncert, łączący piękno polskich piosenek lat 70-tych i 80-tych, oraz najlepsze cechy brzmieniowe współczesnej sceny muzycznej.

Mimo, iż piosenki wykonywane w ramach projektu "Polski Vintage" powstały kilkadziesiąt lat temu, ich brzmienie zawiera w sobie najlepsze cechy współczesnej sceny muzycznej.

 

Wszystko za sprawą autorskich aranżacji, dzięki którym znane melodie potrafią nabrać nowych barw i zyskać kolejnych wielbicieli. Jest to także okazja do nawiązania głębszej więzi z artystami na scenie, którzy wnoszą w ten sposób pierwiastek swojej własnej kreatywności.

W koncercie wystąpią:

  • Natalia Grzywacz - wokal
  • Aleksandra Andrukajtis - wokal
  • Bartek Janczak - gitara elektryczna
  • Michał Wiśniewski - instrumenty klawiszowe
  • Ruslan Semenov - gitara basowa
  • Grzegorz Majtas - perkusja
  • Dariusz Koronczewski - prowadzenie koncertu.

 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie znakomita aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie i wykładowczyni szczecińskiej Akademii Sztuki - Krystyna Maksymowicz.

Zapraszamy też na kawę/herbatę i domowe ciasta. Zachęcamy do poczęstowania słuchaczy koncertu również swoimi wypiekami. Ponieważ jesteśmy eko, zachęcamy do zabrania swojej filiżanki, talerzyka, łyżeczki, oczywiście w płóciennej albo papierowej torbie. Przygotujemy dla Państwa miejsca do siedzenia, ale mile widziane też własne krzesełka, koce, poduszki.

Ponieważ ogród położony jest przy bardzo wąskiej ulicy Sosnowej w Bezrzeczu, prosimy o zostawianie samochodów na parkingu przy ulicy Modrej 16, przyjście na koncert pieszo albo przyjechanie rowerem.

Ogród będzie dostępny od godziny 11.30, zapraszamy do zwiedzania ogrodu zarówno przed jak i po zakończeniu koncertu.

Koncert zostanie dofinansowany przez uczestników wydarzenia, dlatego też biletem wstępu będzie potwierdzenie wpłaty dowolnej darowizny na konto Stowarzyszenie Carpe diem, tytułem: "Darowizna na rzecz organizacji projektu Otwarte Ogrody Sztuki" . Prosimy o przekazywanie darowizn na konto: mBank 52 1140 2004 0000 3102 8018 6788 lub o wpłatę przed wejściem do ogrodu.

Serdecznie zapraszamy do wspierania artystów. Każdy z nas może zostać MECENASEM KULTURY.

Zaproszenie na koncert, może być wspaniałym prezentem z okazji Święta Wszystkich Mam oraz zbliżającego się Dnia Dziecka.

Serdecznie zapraszamy:-).

.

Stowarzyszenie Carpe diem

Szczecińska Agencja Koncertowa


Tekst i grafika: UG Dobra / Stowarzyszenie Carpe diem

 

Reklama r6s