Reklama r2m

 

Obwieszczenie Wójta

Obwieszczenie Wójta - zbieranie odpadów w Skarbimierzycach

W piątek, 2021-06-11, ukazało się obwieszczenie Wójta Gminy Dobra w sprawie wydania decyzji środowiskowej dla przedsięwzięcia polegającego na "zbieraniu odpadów na terenie EUROTAB Sp. z o.o. w miejscowości Skarbimierzyce 16".

Strony mają krótki, 7-dniowy termin na składanie uwag i wniosków - szkoda, że obwieszczenie opublikowano w piątek, po godzinie 15-ej...
Szkoda też, że podano miejsce zapoznania się z dokumentacją, które od 7 czerwca nie powinno formalnie działać...


W obwieszczeniu nie podano, o jaki dokładnie charakter działalności chodzi, ani o jakiego rodzaju odpady. Zamieszczamy w dzienniku Mierzyn, ponieważ to po sąsiedzku i warto wiedzieć, że taka inwestycja jest planowana.


Dokumenty są do wglądu dla Stron postępowania w "Wydziale ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska" przy ul. Lipowej 51 w Wołczkowie - po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym: tel. 91 311 38 40.

Gdzie można zapoznać się z dokumentacją - nie wiadomo. "Wydział ds. Obywatelskich i Ochrony Środowiska" od 7 czerwca 2021 r. został podzielony na 2 wydziały:
  • Wydział ds. Obywatelskich w Wołczkowie
  • Wydział ds. Ochrony Środowiska w Dobrej

Z jednej strony w obwieszczeniu jest mowa o zmianie znaku sprawy ze względu na reorganizację urzędu, z drugiej strony - treść obwieszczenia wskazuje na... brak tej reorganizacji...


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl

 

Reklama r6s