Reklama r2m

 

Przedszkole

Mierzyńskie przedszkola zamknięte na 2 tygodnie


W związku z wzrastającą liczbą pozytywnych wyników badań na koronawirusa wśród personelu mierzyńskich przedszkoli i dużą liczbę zwolnień lekarskich, p.o. Dyrektora Zespołu Przedszkoli w Mierzynie, Dorota Downar-Twór, podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć wszystkich oddziałów przedszkolnych w obu placówkach.

Przedszkola będą nieczynne przez 2 tygodnie - od 09 do 20 listopada 2020 r.

 

Pełna informacja p.o. Dyrektora Zespołu Przedszkoli:

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Sytuacja w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Mierzynie oraz w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Mierzynie w Zespole Przedszkoli w Mierzynie, z uwagi na wzrastającą liczbę pozytywnych wyników Covid – 19 wśród personelu i dużą liczbę zwolnień lekarskich, zmusza nas do zawieszenia zajęć dla wszystkich oddziałów przedszkolnych w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Mierzynie w Zespole Przedszkoli w Mierzynie, z siedzibą  przy ul. Kolorowej 25 oraz w Przedszkolu Publicznym Nr 2 w Mierzynie w Zespole Przedszkoli w Mierzynie, z siedzibą przy ul. Weleckiej 30 w okresie od najbliższego poniedziałku tj. 09 listopada 2020 r. do piątku 20 listopada 2020 r.

Decyzja ta zapadła po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego i pozytywnej opinii  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Policach.

Z powodu zbyt dużych braków kadrowych nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom bezpiecznej opieki i właściwej edukacji. W sprawie zdalnego nauczania wychowawcy grup skontaktują się z Państwem w poniedziałek tj. 09.11.2020 r.

Mamy nadzieję, że ta dwutygodniowa przerwa pozwoli nam wszystkim na powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

p.o. Dyrektora
Zespołu Przedszkoli w Mierzynie
Dorota Downar - Twór.


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl

 

Reklama r6s