Reklama r2m

 

Kobieca Strona Mocy - spotkanie aktywnych kobiet

Kobieca Strona Mocy - spotkanie aktywnych kobiet


Stowarzyszenie Carpe diem, Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie i Ania Pawlak serdecznie zapraszają wszystkie Panie na kolejne spotkanie w ramach  Kobiecej Strony Mocy.

Gościem spotkania (13 października 2023 r.) będzie Ania Pawlak, która jako dorosła kobieta odkryła, że w wyniku błędu personelu szpitala, po narodzinach trafiła nie do swoich biologicznych rodziców.

O poszukiwaniu prawdy i odkrywaniu swoich korzeni napisała dwutomową książkę p.t.: "Odzyskane korzenie".

 

Ania jest absolwentka prawa i ekonomiki rynków kapitałowych (SGH w Warszawie); prawa spółek (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie); prawa oraz politologii i nauk społecznych (Uniwersytet Szczeciński), MBA (Apsley Business School w Londynie).
Prawnik, politolog, socjolog, menager sprawnie poruszający się w świecie finansów, inwestycji i funduszy europejskich. Wolontariuszka Hospicjum św. Jana Ewangelisty i Fundacji BGK. Pasjonatka, społecznik, tytan pracy.
Za swoją działalność i postawę wyróżniona Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego. A prywatnie? Szczęśliwa kobieta, żona i mama.

O swojej historii, działalności, pasji, ale i o trudnych momentach, opowie na spotkaniu, na  które zapraszamy 13 października o godzinie 18.00, do Zachodniopomorskiego Uniwersytetu, mieszczącego się przy. ul. Weleckiej 13B w Mierzynie.

Do historii Ani dokładamy kawę/herbatę i domowe ciasta przygotowane przez członkinie Stowarzyszenia Carpe diem, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Ludowego, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mierzynie, naszego gościa i cudownych uczestniczek spotkania.

A ponieważ jesteśmy eko, na spotkanie zapraszamy z własnym kubeczkiem/filiżanką, talerzykiem i łyżeczką. Oczywiście naczynia przynosimy w szmacianej albo papierowej torbie.
Na zakończenie zorganizujemy też "Hydepark", więc jeżeli Panie chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, informacjami czy polecić swoje usługi, zareklamować swoją działalność., to serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenie w Mierzynie!

Stowarzyszenie Carpe diem, Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie i Ania Pawlak.


Info i grafika: UG Dobra

 

Reklama r6s