Reklama r2m

 

Kino Helios z bezpłatną ofertą dla dzieci uchodźców z Ukrainy

Kino Helios z bezpłatną ofertą dla dzieci uchodźców z Ukrainy


Największym szczęściem dla rodziców oraz opiekunów jest uśmiech na twarzy dziecka. Aby w tym trudnym momencie sprawić przyjemność najmłodszym widzom z Ukrainy, od piątku 4 marca sieć kin Helios będzie prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce.

To filmy i atmosfera kina sprawiają, że widzowie przenoszą się w świat pełen magii płynący z dużego ekranu. Dlatego specjalnie dla najmłodszych widzów z Ukrainy już od najbliższego piątku kina Helios będą prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce.

 

Zaplanowano co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie Helios w całym kraju.


Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland pierwszym tytułem, jaki zostanie wyświetlony w ramach cyklu, będzie film "Kosmiczny mecz: Nowa era", w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów:
rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować bę dzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes!

UWAGA: Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są tylko w kasach kin. W związku z ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku większych grup, sieć prosi o bezpośredni kontakt z wybranym kinem. Wyłącznie potwierdzona rezerwacja mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych. Numery telefonów oraz adresy e-mail do obiektów sieci podane są na stronie www.helios.pl , w zakładce "KINO".

 

Sieć kin Helios zaprasza dzieci na specjalne seanse filmu „Kosmiczny Mecz: Nowa Era” z ukraińskim dubbingiem od piątku, 4 marca. Szczegóły dotyczące pokazów dostępne są pod adresem:
www.helios.pl/dzieci_ua .


Info: Kino Helios

 

Reklama r6s