Reklama r2m

 

Kiermasz Rady Rodziców PSP Mierzyn - słodko i kolorowo [foto]

Kiermasz Rady Rodziców PSP Mierzyn - słodko i kolorowo [foto]


Taki był plan: niech w czwartek będzie słodko i kolorowo w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie, a to pomoże Radzie Rodziców zgromadzić środki na finansowanie różnych szkolnych akcji.

Jak to z planami bywa - skończyło się trochę inaczej niż zakładano...

Z planowanego zwykłego kiermaszu słodkości zrobiła się fantastyczna impreza angażująca do wspólnej inicjatywy dzieci, rodziców i nauczycieli - impreza, dzięki której zebrano ponad 16 tys. złotych!

 

Słodki Dzień Edukacji Narodowej w PSP Mierzyn to nie tylko "apel z okazji Dnia Nauczyciela" - to czas, który uczniowie spędzili miło i słodko ze swoimi nauczycielami, dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców. Na kilka godzin forum szkolne zamieniło się w duży kiermasz słodkości. Ale nie tylko słodkości - można tam było znaleźć ozdoby i stroiki jesienne, bransoletki, ozdoby ręcznie wykonane z liści a także wiele książek.

To wszystko stworzyło tak pozytywną atmosferę, że pojawiło się wiele głosów, iż to powinno stać się tradycją szkoły i sposobem na świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

Przewodnicząca Rady Rodziców - Ewa Sobczak - gorąco podziękowała rodzicom za pomysły, kreatywność i duże zaangażowanie, oraz nauczycielom za włączenie się do tej akcji i miłe spędzenie czasu z dziećmi.

Imponująca kwota - 16 553,19 zł - zasili konto Rady Rodziców. Ale to pieniądze dla dzieci - uczniów naszej szkoły. Te pieniądze "wrócą" do nich i będą wspierały szkolne akcje na rzecz dzieci.

Dzięki uprzejmości Rady Rodziców przedstawiamy na fotografiach mały wycinek tego, co działo się w czwartek w PSP Mierzyn:

 https://photos.app.goo.gl/AgJG3AzezF3fDgPo6


 Info i foto: Rada Rodziców PSP Mierzyn

 

Reklama r6s