Reklama r2m

 

Gryfus - rajd

I Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra


Na najbliższą niedzielę Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaplanował Pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra.

Wydarzenie może odbyć się dzięki dotacjom uzyskanym z budżetu województwa zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik oraz z budżetu Gminy Dobra w ramach tzw. małej dotacji.

Trasa liczyć ma ok. 30km i będzie pokonana w spokojnym, rodzinnym tempie. Do wydarzenia zapraszane są rodziny z dziećmi, które ukończyły 8 rok życia.

 

Rajd wystartuje 6 czerwca o godz. 10:00 z parkingu przy terenie sportowo-rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie. Ze względu na ograniczenia sanitarne w rajdzie będzie mogło wziąć udział prawdopodobnie maksymalnie 150 uczestników.  Chętni będą mogli zgłosić uczestnictwo po uruchomieniu zapisów na rajd.

Trasę rajdu prezentujemy na portalu Mierzyn w menu Rowery -> Trasy rowerowe na mapie. Tam także jest link do tej trasy w serwisie Traseo.pl.

Uczestnictwo dzieci dozwolone wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Dzieci uczestniczące w rajdzie powinny mieć ukończony 8 rok życia i być w stanie pokonać trasę 30km w tempie ok. 10km/h.

Wydarzenie wsparły także firmy: DGS Poland (Demant Szczecin) oraz ASP-Tech.

W serwisie społecznościowym Facebook utworzone zostało wydarzenie, w którym mają znaleźć się dalsze szczegóły tego rajdu: https://www.facebook.com/events/516737512684482


Info: Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfushttps://gryfus.szczecin.pl 

 

Reklama r6s