Reklama r2m

 

Harmonogram odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów selektywnych na portalu Mierzyn


W kalendarzu portalu Mierzyn uzupełniony został nowy harmonogram odbioru odpadów selektywnych dla Gminy Dobra - na okres kwiecień-grudzień 2021 r. Dotychczas był dostępny tylko w formie graficznej i jako PDF.

Uwaga! Dla zarejestrowanych użytkowników portalu dostępne są harmonogramy także w Google Calendar oraz w formacie ics.

 

Harmonogramy w kalendarzu portalu Mierzyn są widoczne w części "mierzyńskiej" (tylko 2 harmonogramy dla Mierzyna) i w części "gminnej" (wszystkie harmonogramy dla gminy). Zalogowani użytkownicy "mierzyńscy" portalu widzą tylko swój kalendarz.

Dodatkowo w menu Gmina -> Gospodarowanie odpadami - w nowej zakładce: Podział tras 04-12/2021 zebrane zostały informacje o nowym podziale tras odbioru, dzięki czemu sekcja gospodarowania odpadami jest pełniejsze.

 

Dla zalogowanych użytkowników portalu Mierzyn przygotowane zostały ponadto:

  • wszystkie harmonogramy w Google Calendar - możesz zaimportować do siebie, ustawić przypomnienia wg swoich preferencji
  • wszystkie harmonogramy do pobrania w postaci plików ics - popularnego formatu kalendarzowego

Informacje te są dostępne po zalogowaniu się - w menu Gmina -> Gospodarowanie odpadami - w nowej zakładce: [R] Do pobrania - dla zalogowanych.

 

Jest BLISKO - po co mi Google Calendar i ICS?

Z różnych powodów. Komuś nie jest nic więcej poza BLISKO potrzebne. Ale ktoś może nie chce instalować dodatkowej apki. Albo korzysta z Google Calendar (w smartfonie, w komputerze) i dodanie w "domowym" kalendarzu zajęć także harmonogramu odbioru ułatwia opanowanie różnych wydarzeń. Tym bardziej, że można samodzielnie ustawić sobie liczbę i czas przypomnień.

Podobnie jest z harmonogramami w formacie ICS - jeśli ktoś korzysta z aplikacji importującej taki format - może mieć wszystkie wydarzenia w jednym miejscu.


Info: własna

 

 

Reklama r6s