Reklama r2m

 

Program Społecznik

Głosowanie w Programie Społecznik


Program Społecznik to wsparcie lokalnych inicjatyw i pomysłów realizowanych w regionie zachodniopomorskim. Głosowanie internetowe wystartowało w sobotę, 28 listopada, ale mieszkańcy powiatu polickiego nie mieli możliwości oddania głosu. Błąd ten usunięto i można już głosować!

Do głosowania na swój projekt zachęca Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus - znana z promowania turystyki rowerowej, która jest organizatorem i współorganizatorem wielu imprez - m.in. mierzyńskich rajdów rodzinnych.

 

W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Głosować można tylko elektronicznie - do 12 grudnia 2020 r.

Pamiętajmy: można oddać tylko jeden głos, podając właściwy powiat - podanie innego powiatu czyni głos nieważnym!

Głosować można na max. 1 inicjatywę o zasięgu powiatowym i max. 3 inicjatywy o zasięgu regionalnym.  Z powiatu polickiego nie ma żadnej inicjatywy o zasięgu powiatowym - pozostaje nam głosować na max. 3 inicjatywy regionalne.

Głosujemy na stronie: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl

 

Wśród inicjatyw regionalnych jest projekt "Pierwsza pomoc oraz wyposażenie apteczek pierwszej pomocy dla uczestników wycieczek i wypraw rowerowych", w ramach którego Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus przeprowadzi szkolenia z pierwszej pomocy w Szczecinie, Świnoujściu, Policach oraz Mierzynie.

Projekt oznaczony jest symbolem: 112/RIO/SPOŁ/2021.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami i wzięcia udziału w głosowaniu.


Info i grafika: Program Społecznik - https://pomorzezachodnie.wybiera.pl

 

Reklama r6s