Reklama r2m

 

Zbiornik

Budowa kanalizacji deszczowej na granicy Skarbimierzyc - przetarg


Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że na granicy ze Skarbimierzycami, przy ul. Lubieszyńskiej ma powstać zbiornik retencyjny, będący częścią zadania pod nazwą "Budowa kanalizacji deszczowej (Puccini, Pierot)".

Docelowo ma przyjąć spływ wód z okolicznych terenów Skarbimierzyc. Gmina Dobra ogłosiła właśnie przetarg na wykonanie prac w I etapie tego zadania.

 

Jak pisaliśmy w kwietniu (art.: Budowa kanalizacji deszczowej - zbiornik retencyjny) - w roku 2021 mają zostać wybudowane odprowadzenia wód do zbiornika naturalnego przy ul. Ozdobnej.  Tego właśnie dotyczy ogłoszony przetarg.

A dokładniej: "Przedmiotem inwestycji jest I etap budowy kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami w miejscowości Mierzyn oraz Skarbimierzyce w zakresie od wylotu W2 zaprojektowanego zbiornika retencyjnego ZRS1 do zbiornika naturalnego ZB1 w ciągu ulicy Ozdobnej w Mierzynie"

Zbiornik ma mieć pojemność ok. 6,5 tys. m3. Wykonawca na realizację etapu I będzie miał 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Termin składania ofert upływa 2021-09-03 o godz. 11:00. Orientacyjna wartość zamówienia - ok. 5,5 mln zł netto.


Info: UG Dobra

 

Reklama r6s