Blog portalowy

Harmonogram

Terminy odbioru odpadów selektywnych 2020 [cz.3]

W portalu dziennika Mierzyn jest już dostępna kolejna część harmonogramu odbioru odpadów selektywnych w 2020 r.  - na okres wrzesień-grudzień.

Uwaga! Zalogowani użytkownicy mają łatwiej - także przez dostęp do Google Calendar ;)

 

Do bazy portalu Mierzyn został zaimportowany harmonogram odbioru odpadów selektywnych na 2020 r. (część 3 - od 1 września do 31 grudnia 2020).

Podział ulic na tzw. "trasy" nie zmienił się. Harmonogram jest dostępny również jako "ulotki tras" - w menu "Informator -> Odpady komunalne i selektywne" .

Następny harmonogram odbioru będzie udostępniany w grudniu 2020 r. Następny pakiet worków na odpady selektywne będzie dystrybuowany w na przełomie grudzień 2020 / styczeń 2021.

 

Jak sprawdzić harmonogram dla swojej ulicy?

Przejdź do menu "Aktualności -> Wydarzenia", wybierz kategorię "Odpady selektywne", wybierz datę "Od" (dzisiejsza), w polu "Znajdź" wpisz nazwę swojej ulicy i... "Szukaj" :)

 

Zarejestrowani użytkownicy po zalogowaniu mają łatwiej ;) 

Po zalogowaniu się do portalu widzą w InfoPanelu tylko "swoje" terminy odbiorów odpadów - zarówno komunalnych jak i selektywnych, a w menu "Aktualności -> Wydarzenia" - po wybraniu kategorii "Odpady selektywne" i daty "Od" (dzisiejsza) - widzą od razu tylko swój terminarz odbioru odpadów selektywnych.

Harmonogram dostępny jest także w aplikacji na smartfony - BLISKO - oraz na stronie UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl/site/blisko

Jednakże jeśli korzystasz z Google Calendar i/lub nie chcesz instalować dodatkowej apki - możesz po zalogowaniu się do portalu Mierzyn skorzystać z harmonogramu w Google Calendar. Dostęp w InfoPanelu - szukajcie na dole zielonego przycisku "Odpady - Google Calendar".