Reklama r2m

 

PSP Mierzyn

PSP Mierzyn - od poniedziałku powrót klas 1-3 do szkoły

Od poniedziałku, 18 stycznia, klasy 1-3 wracają do nauczania stacjonarnego. Na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie ogłoszony został nowy plan wejść do szkoły (opublikowany także na portalu Mierzyn) oraz plan lekcji i przydział szatni.

O szczegółach - piszemy poniżej. Rodzice - pamiętajcie o maseczkach dla dzieci!

 

Dyrektor PSP Mierzyn informuje:

"Zgodnie z Wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych pkt.5 stanowi, iż Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły oraz w przestrzeni publicznej - zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
W związku z powyższym, proszę o należyte wypełnianie przez Rodziców tego obowiązku.
Pozostałe informacje o organizacji pracy szkoły dla klas 1- 3 od dnia 18.01.2021 r., otrzymacie Państwo dnia 15.01.2021r. po godz. 14.00 za pomocą dziennika elektronicznego LIBRUS, lub bezpośrednio od wychowawcy."

O szczegółach wytycznych sanitarnych informowaliśmy kilka dni temu w artykule: "Koronawirus: powrót najmłodszych dzieci do szkół"

W PSP Mierzyn plan lekcji ustalono od 18 stycznia w następujący sposób:


Aktualną mapkę wejść/wyjść znajdziecie w na portalu Mierzyn (strona główna oraz wieści szkolne) w bloku przycisków informacji szkolnych.

Obowiązujący od 2021-01-18 przydział szatni:

 • Szatnia "czerwona" - kl. 1a, 1b, 2b
 • Szatnia "niebieska" - kl. 1c,1d, 2a, 2d
 • Szatnia przy hali:
  1 - kl. 3c
  2 – kl. 3b
  3 – kl. 3a, 3d
  4 – kl. 2c, 2e

Info: PSP Mierzyn - http://pspmierzyn.pl

 

Reklama r6s