Reklama

 

Nowa ścieżka rowerowa - Karwowo-Przecław

Nowa ścieżka rowerowa - Karwowo-Przecław

Kolejna z inwestycji rowerowych w naszej okolicy. Cieszy nowością, jakością i widokami.

To ok. 2,6km nowej drogi pieszo-rowerowej, która w połączeniu z drogą Warnik-Karwowo daje urokliwą trasę wśród pól z widokiem na panoramę Szczecina.

Zachęcamy do skorzystania - warto! 

Przebieg drogi możecie zobaczyć na naszej mapie: Rowery -> Trasy rowerowe na mapie
Przebieg drogi możecie zobaczyć na naszej mapie: Rowery -> Trasy rowerowe na mapie
Jak do niej dotrzeć? Ścieżka ciągnie się od Przecławia (wjazd w pobliżu przejazdu kolejowego) do Karwowa w ciągu drogi Warzymice-Smolęcin.

Końce trasy są dopracowane "komunikacyjnie" - od strony Przecławia mamy po zjeździe z drogi publicznej krótki dojazd do małego parkingu na 2-3 samochody. Od strony Karwowa wykonano przejazd rowerowy przez drogę publiczną (wraz z przejściem dla pieszych) oraz zjazd na drogę w samym Karwowie.

Namawiamy na przejazd tymi odcinkami od strony Warnika, do Karwowa a potem do Warzymic. Ten kierunek jest łatwiejszy do pokonania i zapewnia świetne widoki.

A co dalej? Trasę możecie ustalić sobie także korzystając z naszej mapy. Można np. z Warzymic dojechać do drogi DK13 i w Przecławiu włączyć się w ścieżkę rowerową do Kołbaskowa. Stąd możecie wrócić przez Smolęcin do Karwowa (drogą publiczną), albo pojechać dalej ścieżką rowerową z Kołbaskowa do Rosówka.

Kilka zdjęć z nowej ścieżki:Info i foto: własne

 

Reklama