Reklama

 

Mierzyn rowerami stoi - sklep: Rowerowy Mierzyn

Mierzyn rowerami stoi - sklep: Rowerowy Mierzyn

To kolejny ze wspomnianych nowych punktów rowerowych na mapie Mierzyna. Pozostaje tylko wzdłuż drogi krajowej DK10 zrobić ścieżkę rowerową od Szczecina do Lubieszyna i można ruszać.

Rowerowy Mierzyn to jeden z kilku nowych sklepów, które otworzyły się w budynku przy ul. Weleckiej 1a.  Oprócz zakupu nowego roweru można tam znaleźć także akcesoria, jak również oddać rower do serwisu.

W ofercie sklepu "rowerowy mierzyn" znajdują się przede wszystkim rowery marki Merida. Jest to jeden z czołowych producentów rowerów na świecie. 50 lat doświadczenia i autorskie projekty zapewniają jej produktom najwyższą jakość.

Aktualnie sklep posiada rowery trekkingowe, miejskie, górskie 27,5", a także rowerki dziecięce 16, 20 i 24". W najbliższych dniach można spodziewać się dostawy kolejnych rowerów.

Sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów i części rowerowych min. dętki i opony (Continental), lampki rowerowe (Blackburn), torby i sakwy (Basil), etui na smartfony, blokady (Onguard), bidony i koszyczki na bidony (Elite), siodełka (Selleroyal), kaski (Giro, Lazer, Bell), poza tym nóżki, błotniki, bagażniki koszyki na bagażnik i kierownicę oraz akcesoria do czyszczenia i konserwacji.
Rowerowy Mierzyn jest otwarty:
  • od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00
  • w soboty w godz. 11:00-15:00
Bieżące informacje o ofercie sklepu można znaleźć na jego fanpage'u: https://www.facebook.com/Rowerowy-Mierzyn-107169228585742

 

Za zakupy bądź usługi możemy płacić gotówką, kartą i BLIKiem.


Info i foto: Sklep "Rowerowy Mierzyn"

 

Reklama