Reklama r2m

 

Odpady selektywne

Gospodarka odpadami w gminie - kolejna prezentacja


Dzisiaj, 19 marca 2020 r. pojawił się trzeci odcinek prezentacji z cyklu 5-iu filmików dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Dobra.

Dlaczego zwracam uwagę na datę? Bo pierwsze dwa odcinki pojawiły się na początku lutego (5 i 11) w odstępie 6-iu dni. Na trzeci - przyszło nam poczekać ponad miesiąc, a dzisiejsza odpowiedź z UG Dobra wygląda dziwnie.

Trzeci odcinek trwa ok. 4,5 minuty i dotyczy ogólnych informacji o przyczynach podwyżek opłat i ich skali w innych miejscowościach. Tytuł tego odcinka: "Podwyżki opłat za śmieci w Polsce".

Odcinek został już włączony do publikacji Odpady komunalne i selektywne portalu dziennika Mierzyn - zapraszam do menu "Informator".

 

Co do pojawienia się tego odcinka - sprawa wygląda trochę dziwnie. 5 lutego na stronie UG pojawiła się przy okazji pierwszego odcinka informacja: "Gmina Dobra przygotowała cykl prezentacji". Zabrzmiało to tak, jak gdyby były już gotowe i będą publikowane.

Na moje pytanie z 11 marca o kolejne odcinki (czyli 3, 4 i 5) otrzymałem dziś odpowiedź, w której czytam: "kolejne 3 odcinki są w przygotowaniu i zostaną sukcesywnie zaprezentowane  do końca marca 2020 r."...

Ciekawe więc, co było gotowe w UG 5 lutego, a co będzie przygotowywane do końca marca?...


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl

 

Reklama r6s