Reklama r2m

 

 Prosimy o zapoznanie się z zasadami rejestracji - poniżej


 

Zapisy na 8. Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy

Gryfus
43
20220728_Gryfus_rajd_Mierzyn_1000-523
Termin: 2022-08-28 10:00

Miejsce: Mierzyn - Mierzynianka  |  Miejscowość: Mierzyn

8. Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy

 

Strona zapisów na 8. Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy.
Zamknięcie rejestracji na wydarzenie: 2022-08-27 o godz. 22:00.

Rajd organizuje Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus - w dniu 28 sierpnia 2022 r. w godz. 10:00-14:00.

Link do trasy: https://www.traseo.pl/trasa/8-mierzynski-rodzinny-rajd-rowerowy

Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa: od godz. 9:30 na terenie sportowo-rekreacyjnym Mierzynianka (Mierzyn, ul. Nasienna 20).

 

Na jeden adres e-mail można zrealizować tylko jedną rejestrację, która pozwala zarejestrować od 1 do 4 miejsc z puli jeszcze dostępnych.

Uwaga! Do końca czasu rejestracji mogą być zwalniane miejsce w przypadku rezygnacji uczestnika(ów). Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania możliwości rejestracji nawet w razie wyczerpania puli miejsc.

Zarejestrowani użytkownicy portalu "Mierzyn" mogą samodzielnie dokonywać ewentualnych rezygnacji z wydarzenia.

 

Miejsca dostępne
107
Ilość miejsc
150
E-mail
Addres
Mierzynianka, Nasienna, Mierzyn, gmina Dobra (Szczecińska), powiat policki, województwo zachodniopomorskie, 72-006

 

Mapa


 

Terminy


  • 2022-08-28 10:00

 

 


Organizatorem wydarzenia jest:

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus, ul. Szczerbcowa 1/U18, 70-503 Szczecin, www.gryfus.szczecin.pl

 

Uwaga! Jeśli rejestracja się nie uda i pojawi się komunikat: "Puste rozwiązanie nie jest dozwolone" / "Nieprawidłowe wypełnione pole: Captcha" - oznacza to, że zabezpieczenia antyspamowe nie uwiarygodniły dostępu.
W takiej sytuacji proszę przejść na stronę główną portalu https://mierzyn.pl i ponownie wejść na stronę wydarzenia i jego rejestracji.

 

Zasady rejestracji:

1. do zarejestrowania się potrzebne jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail (obowiązkowo), można też podać numer telefonu

2. na jeden adres e-mail można zrealizować tylko jedną rejestrację, która pozwala zarejestrować - w zależności od wydarzenia - 1 lub więcej miejsc z puli jeszcze dostępnych (informacja w szczegółach wydarzenia)

3. w czasie rejestracji należy określić, czy zgadzamy się na otrzymywanie newslettera czy też nie (newsletter Klubu Gryfus - o wydarzeniach rowerowych organizowanych przez Gryfusa)

4. w czasie rejestracji należy wyrazić zgodę na przekazanie danych do Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus oraz zgodę na warunki uczestnictwa w wydarzeniu i przetwarzanie danych przez portal Mierzyn

5. rejestracja jest potwierdzana e-mailem wysyłanym na adres podany w formularzu rejestracji

6. problemy techniczne z rejestracją, anulowanie rejestracji lub zmianę liczby miejsc zarejestrowanych zgłaszamy z adresu wykorzystanego do rejestracji e-mailem na adres:
Gorąco prosimy o zgłaszanie rezygnacji, aby nie blokować innym osobom możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

7. Zarejestrowani użytkownicy portalu "Mierzyn" mogą samodzielnie dokonywać ewentualnych rezygnacji z wydarzenia.
Jeśli rejestrował się zalogowany użytkownik, który potem chce zrezygnować z udziału, to po zalogowaniu się i przejściu na wydarzenie dostępny będzie przycisk: "Anuluj rejestrację". Po kliknięciu należy z listy wybrać termin wydarzenia i potwierdzić klikając na: "Tak, zwolnij rejestrację"

8. w przypadku stwierdzenia, że dla rejestracji podano nieistniejący adres e-mail (zwrot z serwera pocztowego) nastąpi próba potwierdzenie poprawności adresu e-mail - e-mailowo (jeśli wykryto oczywistą pomyłkę w adresie e-mail). W razie niemożności potwierdzenia kontaktu e-mail do rejestrującego - taka rejestracja może zostać anulowana.

9. rejestracja nie będzie zamknięta przed podanym czasem końcowym nawet po wyczerpaniu miejsc. W razie zgłaszania anulowań rejestracji - pula dostępnych miejsc będzie sukcesywnie aktualizowana, zatem zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania stanu wolnych miejsc.

10. po zakończeniu rejestracji dane osób rejestrujących miejsca zostają przekazane do organizatora wydarzenia (Klub Gryfus) - organizator ustala dalszy sposób postępowania z wolnymi miejscami lub rejestracjami, na które nikt się nie zgłosił.

 

Reklama r6s