Reklama r2m

 

ZUL: przewodnik po powiecie polickim dla cudzoziemców

ZUL: przewodnik po powiecie polickim dla cudzoziemców


Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie w ramach projektu "Centrum Informacji dla Cudzoziemców w Powiecie Polickim" przygotował pierwszy przewodnik po naszym powiecie dotyczący pobytu w gminach: Police, Dobra, Kołbaskowo i Nowe Warpno.

Przewodnik jest w 3 językach: polskim, angielskim oraz ukraińskim - do pobrania z portalu Mierzyn.

 

"Z przyjemnością oddajemy Państwu pierwszy przewodnik po powiecie polickim dotyczący Państwa pobytu w gminach: Police, Dobra, Kołbaskowo i Nowe Warpno, opracowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie w ramach projektu Centrum Informacji dla Cudzoziemców w Powiecie Polickim.

Niniejszy przewodnik odpowiada na najważniejsze pytania oraz przedstawia kluczowe instytucje i organizacje wspierające obywateli innych krajów w procesie aklimatyzacji w Polsce. Mamy nadzieję, że niniejsze opracowanie okaże się dla Państwa przydatne.

W związku z dużą migracją obywateli Ukrainy z uwagi na obecną sytuację polityczną w Ukrainie celowo dokonano podziału przewodnika na dwie części: pierwszą poświęconą osobom przybyłym po wybuchu wojny w Ukrainie oraz drugą dedykowaną innym obcokrajowcom mieszkającym w naszym regionie."

- Angelika Felska, Prezes ZUL

Do pobrania:


Info: Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie

 

Reklama r6s