Reklama r2m

 

ZUL - College liderów

ZUL: kurs dla liderów środowiska lokalnego


Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie (ZUL) zaprasza na College liderów [CL] - bezpłatny kurs dla liderów środowiska lokalnego i animatorów społeczności lokalnej.

Ze względu na ograniczenia wynikające z epidemii koronawirusa - rozpoczęcie kursu jest wstrzymane, ale można składać wnioski o przyjęcie na kurs.

Szczegóły - poniżej:

 

Kurs będzie składał się z dwóch edycji - każda po 120 godzin zajęć dla grupy ok. 20 osób.  Zajęcia będą odbywały się w weekendy, co drugi weekend - w systemie studiów zaocznych.

Brać w nim udział mogą zarówno lokalni liderzy, jak również osoby, które chciałyby zgłębić wiedzę od podstaw. Kierowany w szczególności do osób z obszarów wiejskich. Mogą to być osoby także spoza Mierzyna.

Kurs obejmuje zagadnienia z lideringu i animacji. Na koniec przewidziana jest Konferencja Forum Liderów z wykładami profesjonalnych menadżerów.

Aby zgłosić swój udział w zajęciach należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy, własnoręcznie podpisać i zeskanować, a następnie odesłać go drogą e-mail na adres ZUL.


Info: Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy w Mierzynie

 

Reklama r6s