Reklama.

 

Zapisy na Rajd "Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem" - na portalu Mierzyn

Zapisy na Rajd "Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem" - na portalu Mierzyn


Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zdecydowała się kolejny raz powierzyć Redakcji dziennika Mierzyn przeprowadzenie zapisów na rajd rowerowy.

Dla dziennika Mierzyn to poprzeczka wyżej - tym razem obsługujemy zapisy na wydarzenie o zasięgu regionalnym - "Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem". Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że możemy chociaż w taki sposób wesprzeć tę świetną inicjatywę.

 

Konieczność zapisów wynika z ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa.

Łączna liczba uczestników nie może przekroczyć 150 osób. Rejestracji można dokonać po podaniu e-maila i kilku dodatkowych informacji. Dla jednego e-maila będzie można dokonać tylko jednej rejestracji, ale obejmującej max. 4 miejsca, co pozwoli w większości przypadków na łatwą rezerwację miejsc dla całej rodziny.

Link do zapisów i zasady rejestracji dostępne są na stronie głównej portalu Mierzyn. Zapisy trwają do godz. 08:00 w niedzielę, 04 października 2020r.
Nie zniechęcajcie się, jeśli wcześniej braknie miejsc - pula wolnych miejsc będzie aktualizowana w miarę ewentualnych rezygnacji aż do godz. 08:00 w niedzielę.

 

V Rodzinny Rajd Rowerowy „Do Rezerwatu Świdwie z Gryfusem” to wydarzenie dedykowane dla całych rodzin z dziećmi. Uczestnicy łącznie pokonają około 30 kilometrów (15 km w drodze do Rezerwatu Świdwie oraz 15km w drodze powrotnej nad jezioro Głębokie). Trasa tradycyjnie będzie przebiegać na terenie trzech gmin: Gmina Szczecin, Gmina Police oraz Gmina Dobra.

Organizatorzy w sposób szczególny zapraszają dzieci z opiekunami stąd tempo przejazdu będzie bardzo spokojne (prędkość na poziomie 5 – 10 km/h). Dodatkowo co kilka kilometrów będą robione przerwy, aby także najmłodsi uczestnicy wyprawy dali radę pokonać cały dystans.

Na drogach publicznych uczestników rajdu będą zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjanci z Polic i Mierzyna. Uczestnicy rajdu otrzymają na starcie mapki z trasą rajdu.
Udział w rajdzie tradycyjnie jest bezpłatny.


Info i foto (rajd z 2019 r.) - Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus - https://gryfus.szczecin.pl

 

Reklama