Reklama r2m

 

IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy

Zapisy na IV Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy


Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus - organizator IV Mierzyńskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego - zdecydowała się powierzyć Redakcji dziennika Mierzyn przeprowadzenie zapisów na rajd.

To duże wyróżnienie i mam nadzieję, że nie zawiedziemy zarówno Gryfusa jak i chętnych rowerzystów.

Zapisy ruszają w niedzielę, 21 czerwca 2020 r., o godz. 9:00 - na stronie www.mierzyn.pl

 

Konieczność zapisów wynika z ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa.

Łączna liczba uczestników nie może przekroczyć 150 osób. Rejestracji będzie można dokonać po podaniu e-maila i kilku dodatkowych informacji. Dla jednego e-maila będzie można dokonać tylko jednej rejestracji, ale obejmującej max. 4 miejsca, co pozwoli w większości przypadków na łatwą rezerwację miejsc dla całej rodziny.

O godz. 9:00 w niedzielę pojawi się na stronie głównej portalu www.mierzyn.pl blok z informacją o zapisach (informacje organizatora, zasady rejestracji) oraz linkiem do samej rejestracji. W razie problemów prosimy o odświeżenie strony.

Poniżej - zasady rejestracji, jakie będą obowiązywały od jutra. Zapisy trwają do godz. 20:00 w sobotę, 27 czerwca 2020r.
Nie zniechęcajcie się, jeśli wcześniej braknie miejsc - pula wolnych miejsc będzie aktualizowana w miarę ewentualnych rezygnacji aż do godz. 20:00 w sobotę.

 

 


Zasady rejestracji:

1. do zarejestrowania się potrzebne jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail (obowiązkowo), można też podać numer telefonu

2. na jeden adres e-mail można zrealizować tylko jedną rejestrację, która pozwala zarezerwować max 4 miejsca z puli jeszcze dostępnych

3. w czasie rejestracji należy określić, czy zgadzamy się na otrzymywanie newslettera czy też nie (newsletter Klubu Gryfus - o wydarzeniach rowerowych organizowanych przez Gryfusa)

4. w czasie rejestracji należy wyrazić zgodę na przekazanie danych do Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus oraz zgodę na warunki uczestnictwa w wydarzeniu i przetwarzanie danych przez portal Mierzyn

5. rejestracja jest potwierdzana e-mailem wysyłanym na adres podany w formularzu rejestracji

6. problemy techniczne z rejestracją, anulowanie rezerwacji lub zmianę liczby miejsc zarezerwowanych zgłaszamy z adresu wykorzystanego do rejestracji e-mailem na adres:
Gorąco prosimy o zgłaszanie rezygnacji, aby nie blokować innym osobom możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

7. w przypadku stwierdzenia, że dla rejestracji podano nieistniejący adres e-mail (zwrot z serwera pocztowego) nastąpi próba potwierdzenie poprawności adresu e-mail - telefonicznie (jeśli podano nr telefonu) lub e-mailowo (jeśli wykryto oczywistą pomyłkę w adresie e-mail). W razie niemożności potwierdzenia kontaktu e-mail do rejestrującego - taka rezerwacja może zostać anulowana.

8. rejestracja jest otwarta do soboty, 2020-06-27, godz. 20:00 - nie będzie zamknięta wcześniej nawet po wyczerpaniu miejsc. W razie zgłaszania anulowań rezerwacji - pula dostępnych miejsc będzie sukcesywnie aktualizowana, zatem zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania stanu wolnych miejsc.

9. po zakończeniu rejestracji dane osób rezerwujących miejsca zostają przekazane do organizatora wydarzenia (Klub Gryfus) - organizator ustala dalszy sposób postępowania z wolnymi miejscami lub rezerwacjami, na które nikt się nie zgłosił.


 

Reklama r6s