Reklama

 

Zapisy na I Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra - na portalu Mierzyn

Zapisy na I Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra - na portalu Mierzyn


Po raz kolejny Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zdecydowała się powierzyć Redakcji dziennika Mierzyn przeprowadzenie zapisów na rajd rowerowy - tym razem na I Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra.

Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że możemy chociaż w taki sposób wesprzeć tę świetną inicjatywę.

Konieczność zapisów wynika z ograniczeń sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa. Łączna liczba uczestników nie może przekroczyć 150 osób. Rejestracji można dokonać po podaniu e-maila i kilku dodatkowych informacji.

 

Dla jednego e-maila będzie można dokonać tylko jednej rejestracji, ale obejmującej max. 4 miejsca, co pozwoli w większości przypadków na łatwą rezerwację miejsc dla całej rodziny.

Link do zapisów i zasady rejestracji dostępne są na stronie głównej portalu Mierzyn. Zapisy trwają do godz. 18:00 w sobotę, 05 czerwca 2021r.
Nie zniechęcajcie się, jeśli wcześniej braknie miejsc - pula wolnych miejsc będzie aktualizowana w miarę ewentualnych rezygnacji aż do godz. 18:00 w sobotę.

 

Link do zapisów na stronie głównej portalu - https://mierzyn.pl

 

I Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobra to wydarzenie dedykowane dla całych rodzin z dziećmi od 8 lat. Uczestnicy łącznie pokonają około 30 kilometrów po terenach Gminy Dobra.

Organizatorzy w sposób szczególny zapraszają dzieci z opiekunami stąd tempo przejazdu będzie bardzo spokojne (prędkość na poziomie 10 km/h). Dodatkowo co kilka kilometrów będą robione przerwy, aby także najmłodsi uczestnicy wyprawy dali radę pokonać cały dystans.

Na drogach publicznych uczestników rajdu będą zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie oraz policjanci z Polic i Mierzyna. Uczestnicy rajdu otrzymają na starcie mapki z trasą rajdu.
Udział w rajdzie tradycyjnie jest bezpłatny.


Info i foto (rajd z 2019 r.) - Szczecinski Klub Rowerowy Gryfus - https://gryfus.szczecin.pl

 

Reklama