Reklama

 

Nagrody

Wyróżnienia i stypendia Wójta Gminy dla sportowców i artystów

Wójt Gminy Dobra przyznała nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2020, a także stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

Przedstawiamy nazwiska stypendystów i nagrodzonych:

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2020 przyznano osobom:

Weronika Kapler - trenuje karate
Ann van den Broeck - jeździectwo
Dionizy Polikowski - jeździectwo
Hanna Majewska - gimnastyka artystyczna
Piotr Szczygieł - sporty motorowe
Jakub Guźlecki - żeglarstwo
Michał Sobanda - wioślarstwo
Robert Krawczak - łucznictwo, spadochroniarstwo
Jakub Stupnicki - koszykówka
Sandra Keller - sporty wodne, wakeboarding
Olivier Czajkowski - pływanie
Aleksandra Łukasiewicz - pływanie
Hubert Siluk - piłka nożna
Wiktor Błach - wioślarstwo
Dominika Brykała - LA, skok o tyczce
Michał Kwiatkowski - gimnastyka sportowa
Wiktoria Keller - koszykówka
Patrycja Ulass - gimnastyka artystyczna
Mikołaj Silny - żeglarstwo
Ada Szczygieł - LA, skok wzwyż
Karol Niemczyk - karting
Natan Konik - piłka nożna
Kacper Knitter - judo
Piotr Bagniak - wioślarstwo
Mateusz Stempnakowski - kolarstwo
Karolina Zdrojewska - gimnastyka artystyczna
Sławomir Piszczoła - strzelectwo sportowe
Urszula Orłowska - gimnastyka artystyczna
Hanna Adamkiewicz - judo
Magdalena Kozłowska - piłka nożna
Wojciech Brzozowski - LA, skok wzwyż
Milena Lemiesz - gimnastyka artystyczna
Lena Ronka - gimnastyka artystyczna
Wiktoria Wójcik - boks
Natalia Lenczewska - gimnastyka artystyczna
Julia Urbańska - karate
Gabriela Kowalczyk - szachy
Martyna Budkiewicz - gimnastyka artystyczna
Nel Bryła - golf
Nadia Adamowicz - gimnastyka artystyczna
Julia Kowalczyk - szachy
Maja Kaminiarz - gimnastyka artystyczna
Bartosz Krawczak - pływanie
Wiktor Steblewski - karate
Stanisław Styś - golf
Michał Moroza - judo
Nataniel Siewruk - karate
Adam Siewruk - karate
Dariusz Krzysztofek - piłka nożna
Bartosz Krzysztofek - piłka nożna
Laura Chojnacka-Kurz - gimnastyka artystyczna
Julia Hana Inagaki - gimnastyka artystyczna
Hanna Olewnik - karate
Stanisław Zientarski - judo
Vanessa Hurska - karate
Bartosz Swiridow - karate
Wiktoria Szewc - karate
Amelia Liersz - karate
Brian Bortnik - taekwondo
Szymon Litwiniuk - LA, pchnięcie kulą
Natalia Radtke - gimnastyka sportowa
Oskar Czarnota - piłka nożna
Eryk Winkler - siatkówka
Urszula Szczuko - LA, skok wzwyż
Maciej Moroza - piłka nożna
Lena Wieczorek - siatkówka
Stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury przyznano osobom:

Niczyporuk Kacper - Gra na akordeonie
Niczyporuk Filip - Gra na akordeonie
Borsuk Kamil - Gra na akordeonie
Matusiak Oliwia - Taniec
Tarnowski Michał - Taniec
Kłaput Natalia - Taniec
Szostak Wiktor - Muzyka
Pluskota Matylda - Taniec
Chojnacka Zuzanna - Taniec
Skupińska Oliwia - Taniec
Wojtasik Oliwia - Taniec
Wojtasik Maja - Taniec
Czernia Oliwia - Plastyka i Literatura
Januszewski Jakub - Taniec
Siewruk Adam - Muzyka
Paciorek Paulina - Taniec
Grabowski Patryk - Taniec
Niemczyk Konrad - Taniec
Makarewicz Lilia - Taniec
Ogonowska Lena - Taniec
Dziwir Aleksandra - Taniec
Fechner Maja - Taniec
Wojciechowska Aleksandra - Taniec
Tomikowska Lena - Taniec
Sieniawska Michalina - Taniec
Krupska Aleksandra - Taniec
Mikołajczyk Nadia - Taniec
Machińska Hanna - Taniec
Bartkiewicz Julia - Taniec
Fedyk Krzysztof - Taniec
Huzarska Emilia - Taniec
Matusiak Joanna - Taniec
Dachtera Aleksandra - Taniec
Oleba Magdalena - Taniec
Reszta Emilia - Muzyka
Ronka Lena - Taniec
Surma Milena - Taniec
Dziwir Marta - Taniec
Węgielnik Alicja - Taniec

Ze względu na sytuację pandemiczną nie mogła odbyć się uroczystość wręczenia nagród wszystkim wyróżnionym.

Gratulujemy stypendystom i wyróżnionym życząc im nie mniejszych sukcesów w latach następnych!


Info: UG Dobra, https://dobraszczecinska.pl


Drukuj   E-mail

 

Reklama