Reklama.

 

Wyróżnienia i stypendia Wójta Gminy dla sportowców i artystów

Wyróżnienia i stypendia Wójta Gminy dla sportowców i artystów

Wójt Gminy Dobra przyznała nagrody pieniężne za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2019, a także stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury.

Przedstawiamy nazwiska stypendystów i nagrodzonych przez Wójta Gminy Dobra oraz film dotyczący ich wyróżnienia.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2019 przyznano:

Aleksandrze Majewskiej (gimnastyka artystyczna)
Irenie Paczek-Krawczak (spadochroniarstwo)
Sandrze Keller (sporty wodne wakebord)
Kamilii Hirchy-Żak (narciarstwo wodne)
Oldze Żmińczuk (karate)
Fryderykowi Grodeckiemu (wioślarstwo)
Michałowi Sobanda (wioślarstwo)
Aleksandrowi Ambroziak (karate)
Szymonowi Urbaniakowi (sporty motorowe)
Mikołajowi Korsak (squash)
Sławomirowi Piszczoła (strzelectwo sportowe)
Aleksandrze Łukasiewicz (pływanie)
Michałowi Kwiatkowskiemu (gimnastyka sportowa)
Agnieszce Piszczoła (wioślarstwo)
Hannie Majewskiej (gimnastyka artystyczna)
Weronice Kapler (karate)
Wiktorii Keller (koszykówka)
Patrycji Ulass (gimnastyka artystyczna)
Mikołajowi Silny (żeglarstwo)
Julii Markiewicz (siatkówka)
Indze Ksiądz (karate)
Tomaszowi Grieger (ju jitsu)
Mai Kaminiarz (gimnastyka artystyczna)
Piotrowi Bagniak (wioślarstwo)
Natalii Lenczewskiej (gimnastyka artystyczna)
Karolinie Zdrojewskiej (gimnastyka artystyczna)
Natalii Radtke (gimnastyka artystyczna)
Kacprowi Haładuda (szermierka)
Zuzannie Krzysik (pływanie)
Dionizemu Polikowskiemu (jeździectwo)
Jakubowi Stupnickiemu (koszykówka)
Marcie Żmińczuk (karate)
Ann van den Broeck (jeździectwo)
Mateuszowi Stempnakowskiemu (kolarstwo)
Urszuli Szczuko (LA- skok wzwyż)
Jakubowi Guźleckiemu (żeglarstwo i windsurfing)
Kacprowi Knitter (tenis ziemny)
Kondratowi Mosiejczuk (karate)
Julii Urbańskiej (karate)
Sebastianowi Hałajda (badminton)
Martynie Hałajda (badminton)
Lenie Wieczorek (siatkówka)
Adzie Szczygieł (LA – skok o tyczce)
Nel Bryła (golf)
Nadii Adamowicz (gimnastyka artystyczna)
Piotrowi Oleszkiewicz (szachy)
Julii Kowalczyk (szachy)
Melanii Mikutowskiej (gimnastyka artystyczna)
Natanowi Konik (piłka nożna)
Bartoszowi Krawczak (judo)
Mai Krawczak (judo)
Hubertowi Siluk (piłka nożna)
Michałowi Moroza (judo)
Maciejowi Moroza (piłka nożna)
Oliwii Markowskiej (jeździectwo)
Dariuszowi Krzysztofek (piłka nożna)
Bartoszowi Krzysztofek (piłka nożna)
Oskarowi Czarnota (piłka nożna)
Julii Hana Inagaki (gimnastyka artystyczna)
Dominice Brykała (LA – skok w dal i wzwyż)
Lilianie Jurkiewicz (jazda figurowa na lodzie)
Amelii Liersz (karate)
Oliwii Maszkiewicz (piłka ręczna)
Stanisławowi Zientarskiemu (judo)
Stanisławowi Styś (golf)
Aleksandrze Brzozowskiej (karate)
Olivierowi Czajkowskiemu (pływanie)
Vanessie Hurskiej (karate)
Bartoszowi Swiridow (karate)
Karolowi Niemczyk (karting)
Marcelowi Zielińskiemu (karting)
Mikołajowi Midzio (piłka nożna)  
Wiktorii Szewc (karate)
Mai Bortnik (taekwondo)
Filipowi Sikora (piłka nożna)
Pawłowi Cymanowskiemu  (piłka nożna)
Antoniemu Grieger (piłka nożna)
Stypendia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury przyznano:

za wybitne osiągnięcia w dziedzinie tańca:
Marcinowi Kleist
Grażynie Grabickiej
Szymonowi Kalinowskiemu
Paulinie Paciorek
Krzysztofowi Fedyk
Michałowi Tarnowskiemu
Natalii Kłaput
Zuzannie Piela
Matyldzie Pluskota
Oliwii Huminiłowicz
Aleksandrze Wojciechowskiej
Patrykowi Grabowskiemu
Lili Makarewicz
Lenie Ogonowskiej
Oliwii Wojtasik
Mai Wojtasik
Lenie Rąpała - Piórkowskiej
Michalinie Sieniawskiej
Milenie  Surma
Hannie Machińskiej
Aleksandrze Krupskiej
Julii Bartkiewicz
Alicji Świątek
Małgorzacie Huzarskiej
Emilii Huzarskiej
Hannie Puchała
Julii Lewandowskiej
Aleksandrze Dziwir
Lenie Tomikowskiej
Oliwii Matusiak
Nadii Mikołajczyk
Magdalenie Oleba
Konradowi Niemczykowi
Jakubowi Januszewskiemu
Konradowi Łochin
Oliwii Woźniak
Hubertowi Mosiejczuk
Lenie Nabiałek
Weronice Lis
Natalii Zacharskiej
Aleksandrze Dachtera
Julii Brzezińskiej
Mai Fechner
Zuzannie Chojnackiej
Joannie Huzarskiej
Kamili Ogonowskiej
Szymonowi Hładyszewskiemu
Aleksandrze Szewczuk
Emilii Pawłowskiej


za wybitne osiągnięcia w dziedzinie muzyki:
Wiktorii Wasiak
Kamilowi Borsukowi
Kacprowi Niczyporuk
Filipowi Niczyporuk
Aleksandrowi Grieger
Juliannie Wróbel
 

w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury:
Mariannie Ciurzyńskiej
Sławomirowi Wernikowskiemu
Markowi Żak
Agacie Czekalińskiej
Agacie Sławińskiej
Klarze Bieluń
Samancie Rainer
Jakubowi Tomala
Hannie Markiewicz

 

Reklama