Flaga Polski

Wybory Prezydenta RP - zmiany lokalizacji miejsc głosowania!


Uwaga wyborcy z Gminy Dobra! Nastąpiła zmiana lokalizacji miejsc głosowania w lokalach wyborczych, względem zazwyczaj wykorzystywanych sal.

W niedzielę 28 czerwca 2020 wielu wyborców będzie oddawać głos w innych pomieszczeniach, ze względu bezpieczeństwo tak wyborców jak i członków komisji wyborczych.

 

Informacja Wójta Gminy Dobra:

W dniu 28 czerwca 2020r. głosowanie w wyborach Prezydenta RP odbędzie się na terenie Gminy Dobra w 9 lokalach wyborczych.

Siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych określa Obwieszczenie Wójta Gminy Dobra z dnia 12 czerwca 2020r. >> Wybory Prezydenta RP - obwieszczenie Wójta o obwodach głosowania

 

Mieszkańców Mierzyna informuję, że Obwodowe Komisje Wyborcze nr 3, nr 5 i nr 9 z siedzibą w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie przy ul. Kolorowej 27 będą pracowały w sali gimnastycznej. Wejście do sali gimnastycznej znajduje się przy parkingu ( od strony boiska ).

Mieszkańcy Sołectw Stolec, Rzędziny, Łęgi, Buk, Grzepnica z miejscowościami Płochocin i Sławoszewo głosują w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrej przy ul. Poziomkowej 5 w lokalu, który został przeniesiony do sali gimnastycznej ( wejście od strony parkingu przy boisku ORLIK ).

Zmiany w lokalizacji wynikają z konieczności zapewnienia bezpiecznych warunków głosowania dla Wyborców i pracy Komisji. Na budynkach szkół zostaną umieszczone oznaczenia kierunkowe pozwalające sprawnie dotrzeć do lokali wyborczych.

Wójt Gminy Dobra

Teresa Dera


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl


Drukuj   E-mail