Reklama r2m

 

Wybory do Parlamentu Europejskiego: obwody głosowania w Gminie Dobra

Wybory do Parlamentu Europejskiego: obwody głosowania w Gminie Dobra


Nieco ponad miesiąc temu Polska obchodziła 20-lecie wejścia do Unii Europejskiej. Dokładnie 1 maja 2004 r. weszliśmy do UE razem z 9 innymi krajami.

Wejście do UE zrodziło także konieczność przeprowadzania nowych wyborów - do Parlamentu Europejskiego.

W najbliższą niedzielę - 9 czerwca 2024 r. - odbędą się w Polsce kolejne wybory do Parlamentu Europejskiego, w których wskażemy 53 europosłów i europosłanek.

Sprawdź: kiedy i gdzie możesz głosować w Gminie Dobra.

 

Głosowanie do Parlamentu Europejskiego odbędzie się w niedzielę, 09 czerwca 2024 r., w godzinach 09:00-21:00.

Województwo zachodniopomorskie stanowi wraz z woj. lubuskim okręg wyborczy nr 13, z siedzibą Okręgowej Komisji Wyborczej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Jagiellończyka 8.

Powiat policki podlega pod Rejonową Komisję Wyborczą nr 36 w Szczecinie.

W Gminie Dobra ustalono 15 obwodów głosowania:

 

Nr obwodu
głosowania
Granice obwodu głosowania Siedziba obwodowej komisji wyborczej
1 Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra: Dobra nr 100, ulice: Dobrawki, Dolina Mgieł, Graniczna od nr 24 do końca, Karmazynowa, Karpacka, Kosodrzewiny, Krajobrazowa, Lawendowa, Lazurowa, Okrężna, Osiedlowa, Piesza, Plenerowa, Poetycka, Porcelanowa, Projektowa, Przyjazna, Przyjemna, Przytulna, Rajskiego Ogrodu, Spacerowa, Spełnionych Marzeń, Storczykowa, Szczecińska, Słoneczna Dolina, Trzcinowa, Turkusowa, Wiklinowa, Zagrodowa, Zakątek, Zielona Dolina,
Zielona Górka

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej,
ul. Poziomkowa
5,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2 Sołectwo Dołuje z miejscowością: Kościno, Sołectwo Skarbimierzyce z miejscowością: Redlica

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach,
ul. Daniela 18,
72-002 Dołuje

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

3 Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Afrodyty, Amaltei, Artemidy, Bakaliowa, Barwna, Baśniowa, Bobrów, Cisowa, Czeremchowa, Demeter, Ekologiczna, Gerarda, Gronowska, Herkulesa, Hermesa, Horyzontalna, Izydy, Jarzębinowa, Jolanty, Kaliny, Kameralna, Klonowa, Kokosowa, Kolorowa, Lubieszyńska, Łukasińskiego, Malownicza, Marcepanowa, Margaretki, Miła, Modrzewiowa, Morenowa, Morska, Na Olimpie, Nad Stobnicą, Nasienna, Orfeusza, Osiedle pod Lipami, Osiedle nad Stawem, Ozdobna, Pawła, Piotra, Poprzeczna, Poranna, Posejdona, Promienista, Prosta, Prostopadła, Przyrodnicza, Radosna, Rolnicza, Równa, Ryszarda, Seleny, Sezamkowa, Sosnowa, Śliczna, Świerkowa, Tamaryszkowa, Tarniny, Temidy, Tęczowa, Tomasza, Tytusa, Waniliowa, Wąska, Wenus, Wędrowna, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wspaniała, Wspólna, Zeusa, Źródlana, Dereniowa, Lubczykowa,
Niezapominajki

Publiczna Szkoła Podstawowa,
ul. Kolorowa 27,
72-006 Mierzyn

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

4 Sołectwo Wołczkowo

Klub w Wołczkowie, Wołczkowo
ul. Lipowa 11A,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

5 Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Akacjowa, Aksamitna, Alicji, Archeologiczna, Brzozowa, Cedrowa, Długa, Elżbiety, Epokowa, Gabriela, Grabowa, Grafitowa, Historyczna, Jagny, Jakuba, Jerzego, Kamienna, Komercyjna, Krzemienna, Krzywa, Księżycowa, Leszczynowa, Leszka, Łużycka, Macieja, Majowa, Mileny, Mirtowa, Natalii, Ogrodowa, Osiedle Słoneczne Ogrody, Pauliny, Podgórna, Polna, Romańska, Rusałki, Słoneczna, Słowiańska, Teresy, Topolowa,
Truskawkowa, Wesoła, Wierzbowa, Wykopaliskowa, Zaciszna, Zakładowa, Zgodna, Żurawinowa

Publiczna Szkoła Podstawowa,
ul. Kolorowa 27,
72-006 Mierzyn

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

6 Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Ametystowa, Brylantowa, Diamentowa, Drozdowa, Dworska, Górna, Herbaciana, Jaspisowa, Karmelowa, Koralowa, Kościelna, Na Wzgórzu, Nad Ruczajem, Nastrojowa, Nowoleśna, Nowowiejska, Osiedle Leśne, Pańska, Podleśna, Promienna,
Rajska, Sosnowa, Spokojna, Starowiejska, Szafirowa, Szkolna, Urocza, Wilanowska, Willowa, Wronia
Publiczna Szkoła Podstawowa,
ul. Górna 3,
71-218 Bezrzecze
7 Sołectwo Buk

Świetlica w Buku,
Buk 42,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

8 Część Sołectwa Bezrzecze obejmująca ulice: Aloesowa, Anyżkowa, Azaliowa, Bazyliowa, Berberysowa, Bluszczowa, Bukszpanowa, Cynamonowa, Dolina Słońca, Holenderska, Imbirowa, Jesionowa, Kminkowa, Korzenna, Maciejki, Mahoniowa, Miętowa, Miodowa, Parkowa, Perłowa, Platynowa,
Tymiankowa, Zaściankowa, Ziołowa, Goździkowa

Publiczna Szkoła Podstawowa,
ul. Górna 3,
71-218 Bezrzecze

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

9 Część Sołectwa Mierzyn obejmująca ulice: Bajkowa, Europejska, Genewska, Gwiezdna, Mierzyńska, Milenijna, Podmiejska, Spółdzielców, Welecka, Wenecka, Wiatraczna, Wiedeńska, Za Wiatrakiem

Publiczna Szkoła Podstawowa,
ul. Kolorowa 27,
72-006 Mierzyn

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

10 Sołectwo Wąwelnica z miejscowością: Lubieszyn Klub w Wąwelnicy,
Wąwelnica 5a,
72-002 Dołuje
11 Sołectwo Stolec Klub w Stolcu,
Stolec 9,
72-003 Dobra
12 Sołectwo Rzędziny

Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzinach,
Rzędziny 6,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

13 Sołectwo Łęgi Świetlica w Łęgach, Łęgi
ul. Na Świdwie 5b,
72-003 Dobra
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
14 Sołectwo Grzepnica z miejscowościami: Płochocin, Sławoszewo

Świetlica w Grzepnicy,
Grzepnica 8c,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

15 Część Sołectwa Dobra obejmująca miejscowość Dobra ulice: Bananowa, Białej Brzozy, Biedronki, Borowikowa, Borówkowa, Bukowa, Cesarska, Chabrowa, Cykady, Cyprysowa, Czajki, Daglezji, Daktylowa, Dereszowa, Derkacza, Dębowa, Fantazja, Frezjowa, Graniczna od nr 1 do nr 23, Hebanowa, Husarska, Iglasta, Jagodowa, Jaworowa, Jaśminowa, Jeździecka, Jodłowa, Kameliowa, Kaczeńcowa, Kasztanowa, Klasztorna, Konwaliowa, Limonkowa, Migdałowa, Na Stoku, Nagietkowa, Oliwkowa, Orzechowa, Paproci, Platanowa, Pod Lasem, Pod Sosnami, Poziomkowa, Róży Wiatrów, Rudawki, Rycerska, Rzekotki, Salamandry, Sasankowa, Sekwojowa, Sportowa, Stokrotki, Szafranowa, Szczęśliwa, Traszki, Tulipanowa,
Ułańska, Ważki, Wichrowe Wzgórze, Widok, Zagajnikowa

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej,
ul. Poziomkowa
5,
72-003 Dobra

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 


Tekst: Grzegorz Krakowiak
Grafika: https://elections.europa.eu/pl

 

Reklama r6s