Reklama r2m

 

Wójt Gminy Dobra dziękuje mieszkańcom za pomoc uchodźcom z Ukrainy

Wójt Gminy Dobra dziękuje mieszkańcom za pomoc uchodźcom z Ukrainy


Wójt Gminy Dobra podziękowała mieszkańcom naszej gminy za pomoc, zaangażowanie i otwartość okazywaną uchodźcom z ogarniętej wojną Ukrainy.


Drodzy Mieszkańcy,

pragnę z całego serca podziękować Wam za ogromną pomoc, której udzielacie uchodźcom z Ukrainy, przyjmując ich do swoich domów i przekazując im najpotrzebniejsze rzeczy.

Otworzyliście swoje wielkie serca i drzwi domów oraz zaangażowaliście się w organizację działań pomocowych. Sprawna i skuteczna pomoc uchodźcom to zasługa milionów Polaków, w tym również mieszkańców naszej gminy.

Dziękuję za Wasz trud, poświęcenie i codzienną, wytrwałą pracę na rzecz narodu ukraińskiego, który teraz tak bardzo potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Szlachetni ludzie wspierają szlachetne cele. Pamiętajmy, że jeśli damy cokolwiek potrzebującemu to dobro wraca do nas w dwójnasób.

Wójt Gminy Dobra
Teresa Dera


Info: UG Dobra

 

Reklama r6s