Reklama

 

Wandale na ścieżce rowerowej

Wandale na ścieżce rowerowej


Sprawa bulwersująca bardzo wiele osób - nie tylko mieszkańców Gminy Dobra. Wandale zniszczyli elementy infrastruktury ścieżki rowerowej Buk-Łęgi w pobliżu jej skrzyżowania w kierunku Stolca.

UG Dobra apeluje o pomoc w ukaraniu wandali.

 

W pobliżu skrzyżowania niedawno zakończonej inwestycji pn. "Wykonanie ścieżki rowerowej Łęgi - Stolec" z istniejącą trasą ścieżki rowerowej Łęgi - Buk doszło do aktu wandalizmu. Tym razem "ofiarami", powiedzmy to wprost, ludzkiej głupoty zostały wiata, okoliczne tablice informacyjne oraz stojak na rowery. Załączone zdjęcia najlepiej pokazują skalę problemu.

Jednocześnie przypominamy, że ścieżki rowerowe są obiektami, które służą codziennie nam wszystkim i są jedną z wizytówek całej naszej Gminy. Prosimy w imieniu wszystkich mieszkańców Gminy oraz osób, które w Gminie są tylko przejazdem by nie niszczyć infrastruktury służącej tak dużej społeczności.

Jednocześnie zwracamy się z apelem by nie pozostawać obojętnym na takie zachowania. Jeśli macie Państwo informacje, które mogą pomóc w ukaraniu wandali – prosimy o przekazanie informacji do Straży Gminnej 91 311 52 56 lub na Policję nr tel. 997.

 

Info i foto: UG Dobra

 

Reklama