Reklama

 

TV-Mierzyn - na start!

TV-Mierzyn - na start!


[ edit: ten artykuł to oczywiście żart prima-aprilisowy :) mam nadzieję, że chociaż niektórym pojawił się uśmiech w trakcie czytania ;) ]

To jest ten moment, aby wreszcie obwieścić - rusza:

TV-Mierzyn!

Mierzyńska telewizja lokalna - rozkręcamy nową formę komunikacji!

 

Chcemy uskuteczniać przekaz nowymi kanałami, a ten wydaje się na dziś naturalną drogą rozwoju.

Co planujemy w TV-Mierzyn?  Dla każdego coś interesującego, na początek m.in.:

  • Gmina Mierzyn - cykl newsów ujmujących z prawnego, ekonomicznego i organizacyjnego punktu widzenia wydzielenie Gminy Mierzyn z miejscowościami Mierzyn i Bezrzecze. Analizy, opinie, oczekiwania. Możliwości wchłonięcia do nowej gminy przyległych dzielnic Szczecina.

  • RODO dla każdego: czyli jak skutecznie zanonimizować dane osobowe, szczególnie w odpadach trafiających nie tam, gdzie powinny.

  • w zgodzie z naturą: "Dzik moim przyjacielem" - jak oswoić dzika lub jego rodzinkę, jak się zaprzyjaźnić, jak odżywiać zbilansowaną dietą po-odpadową.

  • majsterkuj z nami: jak przerobić pilota od TV tak, aby sterował lampami solarnymi w Twojej okolicy. Pomysły na zamianę pór świecenia - jak świecić w dzień.

  • mierzyńska szkoła jazdy: jak nie wjechać w dziurę na drodze. Teoria rozwiązań (omijanie/przeskok), praktyczne wskazówki, ćwiczenia w terenie (tylko po deszczu).

  • coś dla romantyków: nastrojowe wieczory w lekko rozmytym świetle, czyli jak znaleźć pozytywne strony smogu.

  • trzeci basen w Mierzynie: jak przygotować się kondycyjnie do pływania po odkrytym basenie na Mierzyniance. Przewodnik po rozlewiskach deszczowych, lokalizacje, głębokości, wykorzystanie przyrządów do ćwiczeń jako wsparcia w skokach do wody.

 

Nasze studio powstało wzorując się na sprawdzonych, słynnych wzorcach amerykańskich - w garażu!
W dwustanowiskowym garażu przemalowanym na zielono, co daje nam największy greenbox w okolicy!

Poszukujemy chętnych do pracy - oddanych zapaleńców, gotowych o północy sprawdzać świecenie lamp i w ich blasku liczyć stadka dzików, o ile przejrzystość powietrza pozwoli. Praca na zasadzie wolontariatu, chociaż chętnie przyjmiemy wynagrodzenie od współpracowników.

Tymczasem mamy już planszę startową pod adresem:

tv.mierzyn.pl

Niebieskie litery na dole to specjalny kod aktywacyjny dla pierwszych subskrybentów.

Po planszy startowej pojawi się oczywiście plansza końcowa, ale jeszcze nie teraz...


Drukuj   E-mail

 

Reklama