Reklama r2m

 

Szczeciński Obszar Metropolitalny - pomóż zdecydować, wypełnij ankietę

Szczeciński Obszar Metropolitalny - pomóż zdecydować, wypełnij ankietę


Szczeciński Obszar Metropolitalny (SOM)  to Miasto Szczecin, Gmina Dobra (Szczecińska), Gmina Kołbaskowo, Gmina Goleniów, Gmina Gryfino, Gmina Kobylanka, , Gmina Nowe Warpno, Gmina Police, Gmina Stare Czarnowo, Miasto Stargard, Gmina Stargard, Gmina Stepnica, Miasto Świnoujście.

W ramach prac przygotowawczych nad Strategią Rozwoju Ponadlokalnego SOM, prowadzone jest badanie lokalnej opinii społecznej w zakresie kluczowych problemów i potrzeb rozwojowych naszego obszaru. Pomoże ono nakreślić kierunki rozwoju zarówno Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego jako całości, jak i naszej gminy w perspektywie kolejnych kilku lat.

 

W badaniu ankietowym można wziąć udział klikając w poniższy link, który jest przekierowaniem do ankiety. Do udziału w badaniu wystarczy urządzenie z dostępem do internetu, a wypełnienie ankiety może zająć około 10 minut. Zebrane wyniki są anonimowe i poufne.

Ankieta dostępna będzie do wypełnienia do 31 lipca 2022 roku (godz. 23:59).

https://www.survio.com/survey/d/F9H/SOM-ankieta

 

SOM pełni rolę integrującą ww. jednostki samorządowe i wiąże się z podjęciem działań, które w konsekwencji doprowadzą do wzmocnienia związków między poszczególnymi gminami, poprzez wypracowanie i wdrożenie spójnego systemu urbanizacji, zintegrowania sieci transportowej i łączności oraz wzmocnienia kapitału społecznego.

Zachęcamy do udziału w ankiecie wszystkich mieszkańców naszej gminy Dobra abyśmy wspólnie zadecydowali o swojej przyszłości.


Info i grafika: UG Dobra

 

Reklama r6s