Reklama

 

Strefa 3L także rusza - gubimy kalorie!

Strefa 3L także rusza - gubimy kalorie!

Niedawno pisaliśmy, że od środy, 20 maja, rusza klub Mabo B Zone Club. Dzisiaj prezentujemy kolejny mierzyński obiekt sportowy, który wznawia działalność.

Kameralny klub treningu zdrowotnego - Strefa 3L przy ul. Sezamkowej 1 rusza od poniedziałku, 8 czerwca 2020r.

Klub, który już dał się poznać (nie tylko przez sąsiedztwo lodziarni ;) ) zapewnia treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów pozwalających na bezpieczne i skuteczne ćwiczenia dla osób w różnym wieku.

Zajęcia w klubie przeznaczone są zarówno dla zapalonych sportowców jak i osób starszych z różnymi dysfunkcjami czy kobiet chcących odzyskać sylwetkę po porodzie. Każdy, kto chce poprawić swoją kondycję i zdrowie może liczyć na indywidualną opiekę trenera personalnego.

 

Obiekt rusza w poniedziałek, 8 czerwca, o godz. 8:00.

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek - piątek: 8:00-11:00 oraz 16:00-21:00 - treningi Milon i EMS
  • sobota: 10:00-14:00 - treningi Milon i EMS
Ponadto od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-16:00 - zajęcia indywidualne - po umówieniu się (tylko treningi EMS).

Osoby z karnetem seniorskim lub studenckim zapraszane są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-11:00 oraz w sobotę w godz. 10:00-14:00.

Z klubu mogą korzystać wszyscy obecni klubowicze, którzy mają wykupiony karnet bądź podpisaną umowę. Osoby, które chciałyby zacząć przygodę z klubem będą miały możliwość umówienia się na pierwsze spotkanie, tak zwany trening wprowadzający.

Ze względu na obwarowania związane z epidemią - także i w Strefie 3L musiały zostać wprowadzone pewne rygory sanitarne:

W klubie może przebywać jednocześnie 1 osoba na 10m2, natomiast w szatni - maksymalnie 2 osoby. Treningi bez maseczek. Preparaty dezynfekujące i ręczniki papierowe będą znajdować się przy wejściu, przy toaletach i szatni, obok maszyn treningowych i w strefach treningu - należy z nich korzystać np. po kontakcie ze sprzętem sportowym, po dotknięciu klamki itp.

Na terenie klubu rozmieszczone są informacje promujące higieniczne nawyki i przypominające o konieczności dezynfekcji sprzętu po każdym użyciu.

Informacja, co zmienia się od 8 czerwca jest pod adresem: https://strefa3l.pl/szczecin/aktualnosci/to-sie-zmieni-od-8-czerwca

 

Szczegóły dotyczące kontaktu, oferty, cennika i rodzajów karnetów - na stronie internetowej klubu: https://strefa3l.pl/szczecin/sezamkowa oraz na fanpage'u: https://www.facebook.com/strefa3l


Info: własna, Strefa 3L - https://strefa3l.pl/szczecin/sezamkowa

 

Reklama