Reklama

 

Podejrzenie koronawirusa w Policach - komunikat nr 4

Podejrzenie koronawirusa w Policach - komunikat nr 4


KOMUNIKAT nr 4 Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem w internatach Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Kwarantanna potrwa do 8 marca (niedziela) włącznie. Zakażenie koronawirusem zostało wykluczone.

Komunikat nr 3 dotyczył tylko briefingu prasowego, poniżej prezentujemy komunikat nr 4:

 

Police, 4.03.2020 r.

KOMUNIKAT nr 4 Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach przekazał informację o wykluczeniu obecności koronawirusa u dwóch uczennic Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, które od poniedziałku tj. 2 marca br. przebywają na obserwacji w szpitalu w Szczecinie.

Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitanrego w Policach kwarantanna obowiązująca w dwóch Internatach Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach przy ulicy Siedleckiej 6a i Kresowej 7 będzie utrzymana do niedzieli 8 marca włącznie.

Jednocześnie informujemy, że wychowankowie internatów objętych kwarantanną przebywają pod opieką wychowawców i psychologów. Mają także zapewnione całodzienne wyżywienie. Stan wychowanków nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń i nie wymaga interwencji lekarskich.

Decyzją Zarządu Powiatu w Policach, w trosce o bezpieczeństwo uczniów, zajęcia dydaktyczne w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, jeśli nie zajdą nowe okoliczności, rozpoczną się w poniedziałek 9 marca br. - zgodnie z planem lekcji. Decyzja ta dotyczy także ponownego otwarcia wszystkich obiektów na terenie polickiej szkoły.

Informujemy, że Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza przygotuje terminy odpracowania zajęć dydaktycznych.

W związku z zaistniałą sytuacją uruchomiono specjalne numery kontaktowe:

  • telefon dla rodziców uczniów Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach – 798 847 862
  • telefon dla mediów – 663 666 233

Info: Starostwo Powiatowe w Policach - http://policki.pl

 

Reklama