Reklama

 

Parking przy Punkcie Przedszkolnym - ul. Welecka

Parking przy Punkcie Przedszkolnym - ul. Welecka


Blisko 5 miesięcy temu dziennik Mierzyn informował o budowie progu zwalniającego przy Punkcie Przedszkolnym. Pisaliśmy wtedy, że zgodnie z informacją UG Dobra jest to część zadania inwestycyjnego "Budowa parkingu w ciągu ul. Weleckiej przy Przedszkolu".

Inwestycja została zakończona i odebrana od wykonawcy 2020-04-10 - niemal 3 tygodnie przed ustalonym terminem.

 

W połowie marca 2019 r. UG Dobra podpisał umowę na opracowanie dokumentacji dla zadania inwestycyjnego "Budowa parkingu w ciągu ul. Weleckiej przy Przedszkolu". W planie było utwardzenie istniejącego pobocza oraz zaprojektowanie progu zwalniającego przy punkcie przedszkolnym.

Ponad 8 miesięcy później - w listopadzie 2019 r. - podpisano umowę z wykonawcą na realizację tego zadania. Przedmiotem inwestycji miała być przebudowa i utwardzenie istniejącego pobocza dla wykonania dodatkowych miejsc parkingowych (w tym dla osób niepełnosprawnych) oraz wykonanie wspomnianego progu zwalniającego w postaci wyniesienia drogi z kostki betonowej przy punkcie przedszkolnym.

Wartość umowy wyniosła 112 tys. zł brutto, a termin realizacji ustalono 2020-04-30.

Plac budowy przekazano 2019-12-04, a już 2 tygodnie później próg zwalniający w w postaci wyniesienia drogi z kostki betonowej był gotowy - pisaliśmy o tym w artykule: Próg zwalniający przy Punkcie Przedszkolnym.

Inwestycja została odebrana 10 kwietnia b.r. i - jak informuje UG Dobra - prace zostały wykonane w wyznaczonym terminie zgodnie z umową.


Info: UG Dobra - https://dobraszczecinska.pl

 

Reklama