Reklama

 

Stowarzyszenie Carpe diem

Otwarte Ogrody Sztuki - edycja II - z dofinansowaniem unijnym


Stowarzyszenie Carpe diem z Dobrej przekazało informację o otrzymaniu dofinansowania do II edycji projektu "Otwarte Ogrody Sztuki".

Wsparcie to pozwoli na kontynuację programu i warsztatów on-line, a już dziś Stowarzyszenie zachęca do zgłaszania swoich ogrodów do udziału w projekcie.

 

Otwarte Ogrody Sztuki - on line


Hurrra!!! Udało się!!! Mamy to!!!

Z wiatrem we włosach, błyskiem w oku, kwiatkiem w butonierce  i wielką przyjemnością informujemy, że nasz projekt "Otwarte Ogrody Sztuki - II edycja", otrzymał dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska
w Euroregionie Pomerania).

Dzięki wsparciu z UE będziemy mogli zrealizować 3 sezon programu "Otwarte ogrody"  oraz 2 sezon "Ogrodów sztuki" - czyli  warsztatów on-line: rękodzielniczych, ogrodniczych, florystycznych i rzemieślniczych. Na pierwszy odcinek warsztatowy zaprosimy Państwa już w kwietniu, a na program ogrodniczy w maju b.r.,


Serdecznie zapraszamy właścicieli ogrodów z gmin: Dobra, Blankensee, Szczecin, Kołbaskowo, Police i Nowe Warpno, którzy chcieliby zaprosić nas z kamerą do swojego zielonego azylu, o kontakt mailowy: .

Serdecznie zapraszamy.

Stowarzyszenie Carpe diem


Info: Stowarzyszenie Carpe diem


Drukuj   E-mail

 

Reklama